Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Boty pro muže37

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boty

Objev další produkty z kategorie Boty

Pánské boty Lacoste: Sportovně elegantní styl s krokodýlem

Francouzskou značku Lacoste, kterou snadno poznáš podle loga ve tvaru zeleného krokodýla, proslavila především sportovně elegantní polo trička s límečkem. Neméně oblíbené a stylové jsou ovšem i jejich boty pro muže. Ty jsou ideální volbou pro všechny pány, kteří si sice potrpí na ležérní módu, ale zároveň nechtějí vypadat, jako by právě doběhli ze hřiště. Pánské boty Lacoste skvěle spojují eleganci a sportovní městský styl a právě díky tomu jsou ideálním obutím nejen na volný čas, ale také do kanceláře a klidně i na slavnostnější příležitosti. Vedle ikonických kožených tenisek najdeš v katalogu obuvi Lacoste pro muže i nadčasovou zimní obuv a samozřejmě letní sandály. Prozkoumej nabídku obuvi Lacoste pro muže online hned teď, do obchodu kvůli tomu nemusíš.

Pánské boty Lacoste: To pravé pro uhlazené gentlemany i sportovce

Pravděpodobně nejznámější a také nejuniverzálnější model pánských bot Lacoste jsou klasické bílé tenisky vyrobené z bílé kůže nebo plátna. Právě ty by v žádném pánském botníku neměly chybět, hodí se totiž naprosto ke každému outfitu, působí uhlazeně a stylově. Skvělá varianta jsou i tenisky v retro designu, ať už celokožené, nebo z kombinace semiše a textilu, které jsou stylovým odkazem na módu 70. let. V zimním katalogu určitě nepřehlédni trendy hiking boots, které ovšem v podání Lacoste nepostrádají eleganci a jsou o něco méně masivní než modely jiných značek. Milovníci klasiky se v zimních plískanicích rádi nazují do stylových kotníkových bot chukka, které jsou díky silnější podrážce a zateplenému vnitřku spolehlivý parťák na sníh i do listopadových dešťů. Z hlediska barevné škály se boty Lacoste pánské drží osvědčené klasiky, která jejich štíhlým siluetám perfektně sluší – najdeš tu barvy francouzské trikolóry, zelenou, šedou, hnědou a samozřejmě černou.

Pánská obuv Lacoste: Z tenisových kurtů na stránky módních časopisů

Značku Lacoste založil v roce profesionální tenista René Lacoste ve spolupráci s majitelem tehdy největší textilky ve Francii, André Gillierem. Jejich vizí bylo vyrobit trička na tenis s krátkým rukávem, což byla v té době naprosto přelomová myšlenka. Tenkrát samozřejmě netušili, že si jejich polo trička s límečkem stanou zamilují celé generace, a jejich popularita pronikne z tenisových kurtů do ulic a na stránky módních časopisů. Postupem času do portfolia značky přibyla vedle pánské tenisové kolekce také móda pro dámy a samozřejmě obuv. Dnes je pánská obuv Lacoste synonymem uhlazeného stylu s fran-couzským šarmem a jiskrou sportovního ducha.