Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek
Obleky pro muže12

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Obleky

Objev další produkty z kategorie Obleky

Obleky HUGO: Exkluzivní vlna na ABOUT YOU

Vybíráš nový oblek a přemýšlíš nad značkou HUGO? Už nemusíš hledat dál. Obleky HUGO jsou luxusním zbožím, které je promyšlené i do toho nejmenšího detailu. Kvalitní materiály, obrovský výběr odstínů, precizní střih… A navíc síla exkluzivního brandu s historií. Německá firma HUGO BOSS AG se v minulosti soustředila na výrobu pánských vojenských uniform, kde nasbírala cenné zkušenosti. Od těch se později odrazila a přeorientovala se na výrobu pánských obleků a sak, na kterých si postavila své dnes už světoznámé jméno. Chceš něco opravdu speciálního? Vyber si oblek HUGO na ABOUT YOU. Od značky, která ví, co dělá a jde jí to na výbornou už desítky let.

Obleky HUGO vyzařují úspěch

Chceš vyladit svůj styl k úplné dokonalosti a nepřipouštíš na cestě za elegancí žádné kompromisy? Správný oblek, ať už společenského nebo pracovního charakteru, by měl být vždy vyroben z kvalitní vlny. Obleky HUGO nabízejí modely ze 100% střižní vlny, nebo kombinace vláken pro méně formální příležitosti či každodenní nošení. Jemná podšívka obleků HOGO je ve většině případů ze 100% viskózy, ale v nabídce najdeš i obleky zcela bez podšívky. Pokud se ti oblek mačká, na některých místech je to úplně v pořádku, protože se jedná o přirozené vlastnosti přírodních materiálů použitých pro jeho výrobu. Takže nemusíš mít strach, že sis vybral špatně, právě naopak. Takový oblek značí vysokou kvalitu. Vyber si na ABOUT YOU z množství barev a střihů. U nás máme pánské formální oblečení pro každý vkus a všechna roční období.

Obleky HUGO: Jak správně vybírat?

Nejdřív se zamysli nad tím, za jakým účelem nový oblek kupuješ. Sháníš reprezentativní oblečení na pracovní jednání? Nebo se jedná o nějakou slavnostní příležitost? Nebo dokonce svatbu? Business styl upřednostňuje světlejší obleky v šedých, a hlavně modrých odstínech. Přípustná je i hnědá látka. Obleky určené na nošení přes den jsou také často bez podšívky, zvlášť pokud mají sloužit pro teplejší měsíce v roce. Oblek bez podšívky je tak mnohem vzdušnější a příjemnější na nošení ve vyšších teplotách. Na večer jsou vhodné černé barvy, které jsou zároveň zasvěceny i vysoce slavnostním nebo smutečním událostem. Nejdůležitější u pánského obleku je ale to, aby dobře seděl. Co to vlastně znamená? Dobře padnoucí oblek poznáš na první pohled. Existuje několik důležitých míst, kde by měl dobře přilnout ke košili a neodstávat od těla. Důležitá je i správná délka rukávů. Délka saka by měla končit při svěšení rukou podél těla v úrovni zápěstí a měla by být lehce kratší než délka rukávů košile. Ty mohou ze saka zhruba o centimetr vykukovat. Klopy saka by měly dobře přiléhat na hrudi a neměly by nikde odstávat. Těsně přiléhat by měl i límec saka na límec košile vzadu na krku. Na ramenou by oblek neměl být moc volný, ale musí je pěkně obtáhnout. Bojíš se objednat oblek on-line? Na ABOUT YOU můžeš nevhodně padnoucí model bez obav vrátit a vybrat si pánský oblek HUGO, který ti bude sedět jako ulitý.

Obleky HUGO: Dej jim oddych!

Sháníš oblek na každodenní nošení a koukáš po modelech té nejvyšší třídy? Obleky HOGO ze 100% vlny jsou cennou součástí tvého šatníku a zaslouží si náležité zacházení. Rozhodně tenhle nadstandardní kousek nenos každý den, ale dej mu prostor a čas odpočívat. Jen tak ti bude dlouho sloužit a obohatí tvůj vzhled o dokonalý dojem uhlazeného gentlemana. Pokud hledáš oblek na každodenní nošení, zvol model s příměsemi jiných vláken, nebo si pořiď více exkluzivních modelů, které budeš moci střídat. Vydej se prozkoumat své možnosti do on-line obchodu ABOUT YOU a vyzbroj se konečně tou pravou dávkou elegance. Reprezentuj na úrovni – v pánském obleku HUGO BOSS, HUGO.