Bezkontaktní doručení: 2-7 pracovních dnů5

Prádlo pro muže62

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Prádlo

Objev další produkty z kategorie Prádlo

Pánské spodní prádlo Calvin Klein Underwear: Ikona mezi boxerkami

Pánské spodní prádlo Calvin Klein je ikona mezi pánskými trenýrkami a symbol luxusního ležérního stylu. Tyhle boxerky mají status módního statementu a jsou přímo navržené tak, aby je jejich nositelé chtěli ukazovat. Výrazné logo na horním lemu svádí ke kombinování s volnými džínami ležérně spadlými pod boky, tak aby bylo slavné jméno kultovní americké značky dobře vidět. Pokud hledáš dárek pro výjimečného muže, pánské spodní prádlo Calvin Klein je fantastická volba. Do obchodu kvůli tomu nemusíš, vyber ty pravé stylové boxerky online a nechej si je doručit až domů.

Calvin Klein spodní prádlo pánské: Luxus pro každý den

Pánské spodní prádlo Calvin Klein bylo navržené tak, aby ho nositelé s chutí ukazovali a obecenstvo si to užilo. Funguje to skvěle a prodejní čísla tomu odpovídají. Podle londýnského módního koncernu Selfridges jsou tyhle boxerky bestsellerem už 25 let. V jejich katalogu najdeš všechny možné barvy, klasický přiléhavý střih i volnější trenýrky a samozřejmě i pánská tanga. Díky silnému lemu s výrazným logem působí luxusně a spíš než spodní prádlo připomínají stylový módní doplněk. Vedle toho jsou samozřejmě vyrobeny ze špičkové směsi elastanu a bavlny, takže jsou maximálně pohodlné a kvalitní. Pánské spodní prádlo Calvin Klein má zkrátka samé plusy a žádné mínusy. Dopřej si balíček luxusu na každý den.

Pánské spodní prádlo Calvin Klein Underwear: Nenapodobitelný americký minimalismus

Calvin Klein je v módních kruzích přezdíván „mistr barvy“ a jeho modely prosluly čistými liniemi a minimalistickým stylem. Svůj první obchod otevřel v roce 1968 v New Yorku a téměř okamžitě slavil obrovské úspěchy. Jeho minimalistické kabáty se staly hitem a do katalogu postupně přibývaly další produkty. V 70. a 80. letech byla firma známá především jako výrobce luxusních džín, začátkem 80. let se ale módní svět otřásl v základech ještě kvůli něčemu jinému. Psal se rok 1982 a olympijský vítěz Tomás Hintnaus pózuje na rozpálené střeše a jeho svalnaté tělo nekryje nic, než pár trenýrek s logem Calvin Klein. Boxerky se okamžitě staly kultovní záležitostí a tak je tomu dodnes. Tyhle trenýrky jsou totiž mnohem víc než trenýrky, vyjadřují životní styl a postoj. Objev nabídkou pánského spodního prádla Calvin Klein Underwear na ABOUT YOU a pořiď si svůj oblíbený kousek ještě dnes!