Podmínky použití slevového kuponu

Kupón není přenosný a může být použit pouze při objednání zboží ze stránky společnosti ABOUT YOU. Slevový kód lze uplatnit pouze ve stanovenou dobu platnosti uvedené na příslušném kupónu a po jeho zadání se celková suma Vaší objednávky automaticky upraví a hodnota slevového kódu odečte.

V případě úplného vrácení zboží hodnota slevového kupónu propadne. Při vrácení jen části objednávky bude hodnota slevového kupónu odečtena pouze v případě, že hodnota ponechaného zboží dosahuje stanovenou minimální hodnotu objednávky pro použití slevového kupónu. V opačném případě nelze kupón uplatnit. Použití kupónu na produkty, které nedosahují minimální stanovenou hodnotu, není možné. Pro jeden nákup lze použít vždy jen jeden slevový kód. Slevové kupóny nemohou být vyplaceny v hotovosti.

Slevový kupón není možné uplatnit na následující značky: Boss, HUGO, UGG, Diesel, Drykorn, Max & Co, Weekend Max Mara, Samsoe & Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, TomTom, FitBit, Polar, Garmin, SUUNTO, Peak Performance, Mammut, Patagonia, Maloja, Rag & Bone, Cecilie Copenhagen, Marc Cain, Bogner, Bogner Fire & Ice, AG Jeans, Ray-Ban, Burberry, Emporio Armani, Oakley, Michael Kors, VOGUE Eyewear, Versace, Laurel, Airforce. Kupóny nelze kombinovat s jinými slevami, akcemi nebo slevovými kupóny a nejsou platné pro zaměstnance Otto Group. V případě ztráty nebo odcizení slevového kupónu není možné vystavení náhrady nebo nového kupónu od ABOUT YOU GmbH.

Speciální podmínky pro kupóny se slevou Net Promoter Score

Účastníci průzkumu Net Promoter Score, kteří souhlasí s použitím čísla objednávky (viz podmínky účasti), se zúčastní losování, ve kterém jako výhru získají 50% slevový kupón. Maximální hodnota objednávky na kupón je 12 000 Kč před použitím kupónu nebo 6 000 Kč po použití kupónu. Kupón nelze převést a lze jej použít pouze na nákup v ABOUT YOU. Kupón je platný 3 měsíce po jeho obdržení e-mailem a sleva bude automaticky odečtena z faktury. V případě úplného vrácení objednávky hodnota kupónu vyprší. Na jednu objednávku můžete použít pouze jeden kupón. Kupón nelze vyplatit v hotovosti.

Kupón se nevztahuje na následující značky: Boss, HUGO, UGG, Diesel, Drykorn, Max & Co, Weekend Max Mara, Samsoe & Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, TomTom, FitBit, Polar, Garmin, SUUNTO, Peak Performance, Mammut, Patagonia, Maloja, Rag & Bone, Cecilie Copenhagen, Marc Cain, Bogner, Bogner Fire & Ice, AG Jeans, Ray-Ban, Burberry, Emporio Armani, Oakley, Michael Kors, VOGUE Eyewear, Versace, Laurel, Airforce. Kupón nelze použít ve spojení s jinými akcemi a neplatí pro zaměstnance společnosti ABOUT YOU GmbH. Pokud je kupón ztracen nebo odcizen, není možné vydat duplikát kupónu. Neexistují žádné nároky na částečné nebo úplné nahrazení poukazu.