Objev náš LETNÍ VÝPRODEJ: Až do -70 %5

Podmínky použití slevového kupónu

Kupón není přenosný a může být použit pouze při objednání zboží ze stránky společnosti ABOUT YOU. Slevový kód lze uplatnit pouze ve stanovenou dobu platnosti uvedené na příslušném kupónu a po jeho zadání se celková suma Vaší objednávky automaticky upraví a hodnota slevového kódu odečte. Minimální hodnota objednávky je 1 300 Kč.

V případě úplného vrácení zboží hodnota slevového kupónu propadne. Při vrácení jen části objednávky bude hodnota slevového kupónu odečtena pouze v případě, že hodnota ponechaného zboží dosahuje stanovenou minimální hodnotu objednávky pro použití slevového kupónu. V opačném případě nelze kupón uplatnit. Použití kupónu na produkty, které nedosahují minimální stanovenou hodnotu, není možné. Pro jeden nákup lze použít vždy jen jeden slevový kód. Slevové kupóny nemohou být vyplaceny v hotovosti.

Slevový kupón není možné uplatnit na následující značky: Arnette, Burberry, Coach, Emporio Armani, Garmin, Mammut, Mango, Mango Kids, Mango Man, Marella, Max Mara, Max Mara Leisure, Oakley, Obey, Persona by Marina Rinaldi, Ralph Lauren, Ray-Ban, Tory Burch, Versace, violeta by Mango, Vogue Eyewear, Weekend Max Mara. Kupóny nelze kombinovat s jinými slevami, akcemi nebo slevovými kupóny a nejsou platné pro zaměstnance Otto Group. V případě ztráty nebo odcizení slevového kupónu není možné vystavení náhrady nebo nového kupónu od ABOUT YOU.

Slevové kupony z webů třetích stran a/nebo od třetích stran

U slevových kupónu z webů třetích stran je minimální hodnota objednávky 2 500 Kč. Kupón není přenosný a může být použit pouze při objednání zboží ze stránky společnosti ABOUT YOU. Slevový kód lze uplatnit pouze jednou a ve stanovenou dobu platnosti uvedené na příslušném kupónu. Po zadání kódu se celková suma objednávky automaticky upraví a hodnota slevového kódu odečte.

V případě úplného vrácení zboží hodnota slevového kupónu propadne. Při vrácení části objednávky bude hodnota slevového kupónu odečtena v případě, že bude dosažena minimální hodnota objednávky. Uplatnění kupónu na produkty, které nedosahují hodnoty voucheru, není možné. Pro nákup lze použít vždy pouze jeden slevový kupón. Slevové kupóny nemohou být vyplaceny v hotovosti.

Kód v rámci této promo akce nelze použít na následující značky: Arnette, Burberry, Coach, Emporio Armani, Garmin, Mammut, Mango, Mango Kids, Mango Man, Marella, Max Mara, Max Mara Leisure, Oakley, Obey, Persona by Marina Rinaldi, Ralph Lauren, Ray-Ban, Tory Burch, Versace, violeta by Mango, Vogue Eyewear, Weekend Max Mara.

Slevový kupón nelze kombinovat s jinými akcemi a slevovými kódy. V případě ztráty nebo krádeže slevového kupónu neposkytuje společnost ABOUT YOU SE & Co. KG žádnou náhradu. Nároky na částečnou nebo úplnou výměnu kupónu neexistují.

Speciální podmínky pro kupóny se slevou Net Promoter Score

Účastníci průzkumu Net Promoter Score, kteří souhlasí s použitím čísla objednávky (viz podmínky účasti), se zúčastní losování, ve kterém jako výhru získají 50% slevový kupón. Maximální hodnota objednávky na kupón je 12 000 Kč před použitím kupónu nebo 6 000 Kč po použití kupónu. Kupón nelze převést a lze jej použít pouze na nákup v ABOUT YOU. Kupón je platný 3 měsíce po jeho obdržení e-mailem a sleva bude automaticky odečtena z faktury. V případě úplného vrácení objednávky hodnota kupónu vyprší. Na jednu objednávku můžete použít pouze jeden kupón. Kupón nelze vyplatit v hotovosti.

Kupón se nevztahuje na následující značky: Arnette, Burberry, Coach, Emporio Armani, Garmin, Mammut, Mango, Mango Kids, Mango Man, Marella, Max Mara, Max Mara Leisure, Oakley, Obey, Persona by Marina Rinaldi, Ralph Lauren, Ray-Ban, Tory Burch, Versace, violeta by Mango, Vogue Eyewear, Weekend Max Mara. Kupón nelze použít ve spojení s jinými akcemi a neplatí pro zaměstnance společnosti ABOUT YOU. Pokud je kupón ztracen nebo odcizen, není možné vydat duplikát kupónu. Neexistují žádné nároky na částečné nebo úplné nahrazení poukazu.

> > > > > > >