Krásné křivky

Nejoblíbenější šaty

  Objevit více

  Dress to impress

  Hledáš šaty, ve kterých budeš vypadat skvěle při každé příležitosti? V naší nabídce určitě objevíš ty pravé! S každými šaty můžeš vytvořit odlišný outfit na základě toho, jakou máš zrovna náladu a jaké svědčí tvé postavě!

  Trendy tip

  Velmi oblíbené jsou šaty typu Baby Doll. Jsou volně střižené pod hrudníkem a sahají ke kolenům nebo až na zem. Zvýrazní ti dekolt a díky vzdušné sukni dodají ženský vzhled. Košilové šaty jsou také velmi trendy! Nabízejí sportovně elegantní look a hravě je zkombinuješ mnoha způsoby - s teniskami a čepicemi vykouzlíš ležérní outfit, zatímco s kotníčkovou obuví, síťovanými punčochami a kloboukem vytvoříš odvážný, elegantní model! Zkrátka je kombinuj podle přání a nálady!

  Krátké nebo dlouhé?

  Myslíš si, že ženy menšího vzrůstu nemohou nosit dlouhé šaty? Podle nás je to velký omyl! Pokud je doplníš páskem, zdůrazníš své křivky a neztratíš se v záplavě látky. Kromě toho vypadají skvěle s kotníkovými botami na podpatku, které opticky protáhnou siluetu. Ženy vysokého vzrůstu mohou dlouhé šaty kombinovat libovolně, u kratších verzí by ale měly být opatrné, aby nebyly příliš krátké. Náš tip: pod šaty si můžeš obléknout stahovací kalhotky, které vytvarují tvůj zadeček a poskytnout mu dostatečnou oporu!