Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík

Adidas Copa: vysoce výkonné kopačky pro optimální kontrolu míče

Už žádné kompromisy: Chceš kopačky, které ti umožní přesné manévry a poskytnou ti dokonalý cit pro míč a skvělý pocit na noze? Pak pro tebe budou ideální volbou Adidas Copa. V této kolekci na tebe čekají výkonné boty, které tě optimálně podpoří při rychlých sprintech a náhlých změnách směru a díky měkkému a texturovanému svrchnímu materiálu zaručují stoprocentní kontrolu nad míčem. V neposlední řadě vynikají sportovní boty Copa také jedinečným tvarem, obepínají chodidlo a poskytují oporu a stabilitu, aniž by tě omezovaly při pohybu. Navíc jsou vyrobeny z odolných materiálů s dlouhou životností a jsou opatřeny vsadkami ze síťoviny, které zajišťují lepší větrání a udržují chodidla v suchu: S botami Adidas Copa budeš mít jednoduše vše pod kontrolou.

Copa od Adidas ti dopomohou k vynikajícím výkonům na hřišti

Řada Copa přináší široký výběr kopaček Adidas pro amatérské i profesionální fotbalisty a v každé sezóně uvádí na trh nové designy. Ať už ve svrchním nebo vnitřním materiálu, mezipodešvi nebo podešvi – pro výrobu bot z kolekce Copa se vždy využívají ty nejnovější technologie, které tobě i tvému týmu zajistí skvělý výkon na hřišti. Aktuální modely řady Copa 20.3 přichází s tvarem, který přiléhá k noze na způsob ponožky a slibuje maximální stabilitu a příjemný pocit při nošení. Zásluhu na tom má kombinace měkké kůže a inovativní technologie Primeknit. O ještě větší pohodlí se postarají Ortholite vložky, měkké polstrování v oblasti paty a tlumící výplň.

Adidas: kolekce Copa

V nabídce bot Adidas Copa samozřejmě najdeš ty pravé kopačky pro povrch, na kterém proběhne příští zápas tvého týmu. Pod zkratkou SG (Soft Ground) se skrývají boty pro měkký terén, tedy přírodní trávník, které jsou vybaveny stabilními kolíky. Podešev kopaček Copa ti tak zaručí spolehlivou přilnavost i na vlhkém trávníku, aby nebyl tvůj výkon na hřišti limitovaný povětrnostními podmínkami. Kopačky, které jsou vhodné pro použití na tvrdších površích, jako je antuka, mají místo kolíků špunty – poznáš je podle zkratky FG (Firm Ground) v názvu produktu. Pokud si chceš zahrát fotbal v hale, zvol sálové kopačky Adidas Copa, které mají otěruvzdornou podešev, takže nezanechávají žádné stopy, a na hladkém povrchu ti poskytnou spolehlivou ochranu proti podklouznutí.