Přejít na hlavní obsah

Adidas Nite Jogger

adidas Nite Jogger: Hvězdy září, když je tma

Nedostává se Ti pozornosti, kterou si zasloužíš? adidas Nite Jogger Ti dají vyniknout, i když se už všichni ostatní promění v nezřetelné obrysy postav. Neonové barvy a reflexní prvky chytře umístěné po celé botě na světle září, a to i v noci. Jestli patříš mezi vytížené lidí, kteří si na sport najdou čas až po setmění, budou Ti dělat dokonalou společnost. Nové adidas Nite Jogger jsou inspirované původním modelem z roku 1980, ale mají dokonalé moderní zpracování, které využívá ty nejlepší materiály a designové detaily. Rozzař svou osobnost pořádnou náloží retro stylu a obohať svůj sportovní styl o boty, které jen čekají, až si je nasadíš. Ukážou Ti cestu nepoznaného pohodlí!

adidas Nite Jogger nejsou jen tenisky

Očekáváš od sportovních bot hlavně pohodlí? adidas Nite Jogger jdou mnohem dál! Definuje je kombinace skvělého designu a moderních technologií. Sedmi dírkové šněrování, kulatá špička a mix materiálů osvěžuje kontrastní zpracování. U barevných variant se na dominantní tóny můžeš těšit i zespodu boty, takže vše hraje v jednom stylu i při chůzi. adidas Nite Jogger Ti nabízí taky dokonalý komfort, který zajišťuje tlumení Boost, které Ti přidá energii v odrazové fázi běhu. Sestává z tisíců termoplastických kapslí, které mu dodávají odolnost proti měnícím se teplotám, dlouhou životnost, skvělé odpružení a flexibilitu. Boost při nízkých teplotách netuhne a při vysokých neměkne, takže si boty zachovávají své unikátní vlastnosti po celý rok! Tlumení Tě navíc skvěle ochrání proti nárazům a předchází tak zranění. A samozřejmě u adidas Nite Jogger nezapomeň na jejich skvělou super schopnost! Reflexní detaily na svrchní straně jasně září a čitelně tak mapují každý Tvůj pohyb! Chystáš se na večerní běh v parku? Každý kolemjdoucí Tě díky nim zaznamená už z dálky – užij si sport bez komplikací a naplno!

Zářivé modely adidas Nite Jogger na ABOUT YOU

Modely adidas Nite Jogger jsou tu pro každého nadšeného běžce: Vyrábějí se jak v dámských, tak v pánských i dětských variantách. Vybrat si můžeš mezi „obyčejnějšími“ modely v jedné barvě, například černé či bílé, nebo se rovnou vrhni na pořádnou nálož barev a vynikni se svítivými tóny. Svrchní vrstva vyrobená z prodyšné síťoviny a nylonu Tě nejen ozdobí, ale zaručuje i úžasnou lehkost a prodyšnost. Skvělé technologické zpracování, kvalitní materiály a protiskluzová podrážka Tě při sportu vždy podrží! Pořiď si své nové adidas Nite Jogger na ABOUT YOU a zaběhej si jako nikdy! Garantujeme Ti rychlé doručení a snadné případné vrácení zboží bez zbytečných problému.