Přejít na hlavní obsah

PUMA Cali: Kalifornské vibrace do městských ulic!

Hledáš elegantní sportovní boty, které osvěží každý Tvůj outfit? Nové modely PUMA Cali se vyvinuly z původní varianty PUMA California. Berou si z nich to nejlepší v podobě nezaměnitelných detailů a přetváří to v moderní verzi plnou unikátního designu. Podle čeho je určitě nepřehlídneš? Je to hlavně jejich ikonický kožený povrch, vroubkovaná podrážka a dokonalé minimalistické zpracování, které z nich dělá skvělý každodenní kousek, který vytáhne o level nahoru každé oblečení. PUMA zkrátka ví, jak udělat dojem. Umíš to i Ty? Přivolej si na pomoc tenisky Cali PUMA a půjde to jako po másle!

Jaké jsou Cali PUMA?

Sneakers PUMA Cali mají moderní siluetu, která se krásně přizpůsobí mužským i ženským potřebám. Jejich celokožený povrch vypovídá o kvalitě, která Tě bude doprovázet na každém Tvém dobrodružství, a to po dlouhou dobu. Krásně na něm vynikne také perforovaná špička, která je rovněž součástí nezaměnitelného designu. Sedmi dírkové šněrování Ti zaručí perfektní přizpůsobení boty, která Ti na noze padne jako ulitá. Pěti či šesti dírkové šněrování u vyšších modelů Cali PUMA pak představuje zlatou střední cestu doplněnou o rychlé a flexibilní zapínání na suchý zip kolem kotníku. Polstrovaný okraj holeně Ti přináší skvělé pohodlí, stejně jako středně vysoká platforma, která Ti navíc dodá i rozhled nad mnohdy nepřehlednými městskými situacemi. Protiskluzová podrážka Tě pak udrží bezpečně na místě i když zaprší. Dokonalá sportovní bota do města je tu!

Pořiď si nový pár PUMA Cali na ABOUT YOU

Modely PUMA Cali se vyrábí jak v dámských, tak v pánských a dětských variantách. Jejich největší síla spočívá v jejich zdánlivé jednoduchosti, která je vyjádřena hlavně barvou. Nejoblíbenější modely v černé a bílé kontrastně osvěžují tlumené či zářivé díly boty obohacené o zlaté detaily. Toužíš po něžné variantě elegantních sneakers? Pak zvol třeba jemný bílý model z hladké kůže s růžovými částmi na podrážce a u kotníků. Hledáš spíš energický styl? Růžovou vyměň jednoduše za červenou! Ryzí minimalismus? Černo-bílá kombinace Tě vždy podrží. Boty Cali PUMA můžeš u nás na ABOUT YOU pořídit i ve stylové kotníkové variantě. Vyber si model, který Tvému stylu padne nejlíp a užij si svůj krok v novém módním tempu!