Hodinky: Tvůj osobní výběrPočet produktů: 125

Bohužel jsme nenašli žádné výsledky pro hledaný výraz "Hodinky" pro kategorii . Zde jsou výsledky pro kategorii .

Jaká je pravděpodobnost, že byste doporučili ABOUT YOU vašim kamarádům, nebo kolegům?
 1. 0
 2. 1
 3. 2
 4. 3
 5. 4
 6. 5
 7. 6
 8. 7
 9. 8
 10. 9
 11. 10
Velmi nepravděpodobnéVelmi pravděpodobné

Se stylovými hodinkami od ABOUT YOU stihneš všechno včas

Máš úplně vybitý mobil a nemůžeš se ani podívat, kolik je hodin! Existuje vůbec někdo, kdo tohle nezná? Se skvělými hodinkami z e-shopu ABOUT YOU se Ti to už nikdy nestane. Trendy modely Tě nenechají ani po dlouhém dni v kanceláři ve štychu a zároveň skvěle doplní Tvůj Look. Dějiny přenosných hodinek sahají až do 15. století. Tehdy se ještě nosívaly kapesní hodinky. Teprve začátkem 19. století byly vyrobeny první náramkové hodinky, které se v průběhu doby těšily čím dál tím větší oblibě. Především dnes, v době pokroku techniky, jsou náramkové hodinky velmi populární. Oblíbené jsou třeba u moderních žen, neboť vedle role stylového módního doplňku přináší i plno zajímavých funkcí. Díky nim můžeš například přijímat zprávy nebo si prohlížet fotky. Zapamatují si i všechny Tvé schůzky a nadcházející události. V sortimentu ABOUT YOU najdeš určitě padnoucí hodinky přímo pro Tebe!

Jsou praktické a vypadají stylově – To jsou hodinky z online shopu

Nezáleží na tom, zdali máš na hodinky vyhraněný vkus. V sortimentu e-shopu ABOUT YOU najdeš plno variant tohoto úžasného módního doplňku. Pokud jsi spíše sportovní typ, pak sáhni po digitálních. Tento prototyp spojuje skvělý vzhled a moderní techniku, která ti poslouží za běžného dne i při sportovní aktivitě. Digitální hodinky Ti neukážou jenom aktuální čas ale i datum a ve většině případech i počet sekund. Kromě toho se pyšní osvětleným displejem, takže přehled o čase neztratíš ani ve tmě. Řada modelů disponuje praktickými funkcemi jako jsou stopky a alarm. Ale pokud dáváš přednost klasice, tak sáhni po analogových. V jednom se skrývá osvědčená technika a elegantní módní doplněk. Už stačí jen najít padnoucí hodinky k Tvému outfitu a máš hotovo. Tak na nic nečekej a prohlédni si obrovský výběr dámských hodinek online na e-shopu ABOUT YOU.

Je to góóól! Se skvělými hodinkami od ABOUT YOU máš vyhráno

I co se týče designu, najdeš na našem e-shopu plno odlišných designových kousků. Oblíbené jsou zejména modely s koženým páskem, které zůstanou snad navždy v kurzu a báječně se hodí k většině outfitům. Pokud máš raději sportovnější styl, tak sáhni po hodinkách na látkovém řemínku, který zde najdeš v různých barvách. Většina hodinek má dokonce tu vlastnost, že s nimi doplníš opravdu každý Look. Stačí jen vyměnit řemínek. Pro speciální příležitosti Ti ABOUT YOU nabízí hodinky z ušlechtilé oceli ve zlaté nebo stříbrné barvě. Tento módní doplněk zaručeně ozdobí každé zápěstí. Tak na co ještě čekáš? Objednej si již teď své nové hodinky na e-shopu ABOUT YOU a nech se přesvědčit bezkonkurenční kvalitou a dodáním zdarma.

Nahoru