Mikiny pro ženy35

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Mikiny

Objev další produkty z kategorie Mikiny

Mikina POLO RALPH LAUREN: Originálně stylový mix sportu a elegance

Umíš ocenit kvalitu, exkluzivitu a zároveň pohodový styl? Líbí se ti klasický americký styl a nadčasová móda? Právě tyto aspekty patří mezi mix hodnot, které ti móda POLO RALPH LAUREN přináší. Vždy byla považovaná za synonym amerického vzhledu doprovázeného vysokou kvalitou, co se týče střihů, materiálů i designu s citem pro detail. Na vrchol značku vytáhl její tvůrce, který proslul svými kontroverzními názory na módu. „Nejsem fanoušek módy. Nejsem ani proti módě. Zajímám se jen o výdrž, nadčasovost a styl“, prohlásil třeba. Uznáváš stejné hodnoty? Vydej se prozkoumat čistý střih, luxusní kvalitu a nezapomenutelný design mikin POLO RAPLH LAUREN. Kombinace klasického designu zaznívajícímu retro tóny s new age prvky tě absolutně nadchne! Bav se při prohlížení kousků, které jsme pro tebe na ABOUT YOU vybrali a dopřej svému šatníku exkluzivní vibrace značky POLO RALPH LAUREN.

Mikina POLO RALPH LAUREN: Z nuly na Manhattan

Ralph Lauren Corporation je celosvětovým leaderem ve výrobě a prodeji lifestylového oblečení, doplňků, vůní nebo i domácího nábytku. Svůj obraz ve společnosti si buduje už od roku 1967, kdy byla založena návrhářskou hvězdou z Mangattanu – Ralphem Laurenem. Ze začátku byla zaměřena jen na pánské oblečení, kterému nechyběla notná dávka sportovního stylu, ke kterému cítil návrhář vždy obdiv. Jakmile ale Lauren otevřel svůj obchod v americkém obchodním domě Bloomingdale’s v New Yorku, povzbuzen úspěchem přispěchal i s kolekcí oblečení pro něžné pohlaví. Značka v minulosti i dnes spoléhá hlavně na klasický americký styl oblékání, který obohatila o moderní složku sledováním aktuální módní scény. Dnes se může pochlubit vlivem na utváření stylu široké veřejnosti v mezinárodním měřítku. Sdružuje také celou skupinu brandů, kam patří právě i značka POLO RALPH LAUREN. Právě díky široké segmentaci produktů je považována za jednu z nejvlivnějších módních společností s luxusním zbožím na světě. Nyní si tuto značku můžeš užít naplno i v našem on-line shopu. Objednej si svou mikinu POLO RALPH LAUREN na ABOUT YOU a provětrej svůj šatník špetkou amerického uvolněného sportovního stylu.

Mikina POLO RALPH LAUREN: Od jednoduchosti k extravaganci

Kvalita jde u mikin POLO RALPH LAUREN s pohodlím a skvělým designem. Bavlna je v materiálovém složení těchto kousků zastoupena minimálně z 80 %! Zároveň jsou ale mikiny jemně elastické, což zaručuje ideální kombinaci pro ten nejlepší zážitek z jejich nošení. Zabal se do příjemného pocitu. Strč si ruce do klokaní kapsy nebo se schovej před světem v prostorné kapuci. V naší nabídce si přijde na své obdivovatel jednoduchosti i fanoušek výrazných motivů. Vybírej mezi mikinami POLO RAPLH LAUREN v jednobarevných variantách neutrálních tónů jako je bílá, modrá, šedá a černá nebo se vrhni do víru barev. Krásné a výrazné kombinace žluté, červené a modré čekají, až je vytáhneš ven a sklidíš s v nich úspěch. Upozorni na sebe tím nejlepším způsobem – skvělým vkusem ve stylovém outfitu. Obdivuješ logo značky zobrazující hráče póla na koni? Mikina POLO RALPH LAUREN s takovým potiskem byla stvořena přímo pro tebe. Prohlédni si dostupné varianty na našem e-shopu a vyber si tu, která v tobě rozvibruje módní vlny. Zboží ti dodáme už do 3 pracovních dnů.