Svatební šaty35

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Svatební šaty

Objev další produkty z kategorie Pro nevěstu

Svatební šaty – róba na Tvůj velký den

Říká se, že svatební den je tím nejdůležitějším dnem v životě ženy. V tento speciální den se musí nevěsta cítit krásná. Proto je výběr těch pravých svatebních šatů klíčový. Nejde jen tak o nějaké šaty. V těchto šatech slíbíš své drahé polovičce věrnost a lásku, a samozřejmě v nich pak protančíš celou noc. Každé šaty pro nevěstu by měly splňovat určité požadavky. Rozhodně by měly odpovídat stylu svatby. Plánuješ-li pohádkovou svatbu na zámku, určitě je na místě vybírat princeznovské modely se zdobeným korzetem a širokou sukní. Do vlasů patří korunka a dlouhý závoj. Pokud je tématem svatby spíše venkovský styl, hodí se vybírat splývavé šaty z lehkých materiálů, zdobené hrubou krajkou. Do vlasů pak místo korunky patří spíše květinový věneček nebo drobná čelenka. Toužíš po svatbě na pláži? V takovém případě můžeš pokutovat i po kratších vzdušných modelech se zajímavými akcenty. Svatební šaty by měly lichotit Tvé postavě a zdůraznit Tvé přednosti. V tomto průvodci najdeš nejen inspiraci, ale také tipy, jaké svatební šaty Ti budou slušet a s jakými doplňky bys je měla kombinovat. Jsi připravena?

Svatební šaty pro každou nevěstu

Ať je Tvá svatba tradiční nebo netradiční, v tento den se musíš jako nevěsta cítit pohodlně, půvabně a být středem pozornosti. Všechny pohledy budou směřovat jen a jen na Tebe. To je další důvod, proč by měla Tvoje róba sedět naprosto bez chybičky. Na našem e-shopu s dámskou módou ABOUT YOU najdeš řadu atraktivních svatebních šatů, které by mohly být ty pravé pro Tebe. V nabídce máme jak mini, midi, tak maxi svatebni saty v bílé nebo krémové barvě. Každý model má jedinečný střih, materiál a zdobení. Některé, většinou saténové, modely jsou velmi minimalistické a úzce střižené tak, aby Ti krásně zdůraznily křivky a daly vyniknout Tvé štíhlé postavě. K takovým jednoduchým modelům patří výrazné šperky a princeznovské střevíčky. Pokud jsi romantická duše, budou se Ti líbit krajkové modely po kolena nebo až na zem. Jemná nebo hrubá krajka vypadá báječně a slavnostně. Posledním trendem je takzvaná optika tetování. Jde o krajku, našitou na průsvitné látce například na zádech nebo na rukávech. Díky tomu vzniká rafinovaný efekt, který působí sexy a žensky. Důležitou součástí svatebních šatů je bezesporu závoj a květina. Oba tyto elementy by měly korespondovat se stylem šatů a hezky ho doplňovat. Ať už se rozhodneš pro pompézní tylové šaty nebo jednoduché krajkové šatičky s rukávy, v našich modelech budeš ta nejkrásnější nevěsta.

Nádherné svatební šaty od ABOUT YOU

Každá z nás sní od malička o tom, jak se vdá v nádherných bílých šatech s dlouhou vlečkou. Ať už se rozhodneš pro jakýkoli typ šatů, jako nevěsta se musíš cítit neodolatelně. Některé šaty Ti dokonce dokážou odčarovat pár kilo navíc nebo zamaskovat nedokonalosti. Stačí jen znát ty správné triky. Pokud máš velké poprsí, doporučujeme vybírat svatebni saty s ramínky. Jedině tak budeš moct v klidu protančit celou noc na parketu. Silné paže zase jednoduše zakryješ šaty s rukávy nebo bolerkem. Inspiruj se u nás a vyber si ty pravé šatičky na Tvůj velký den.