Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Běžecké boty pro ženy33

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Běžecké boty

Objev další produkty z kategorie Běžecké boty

Běžecké boty adidas Performance: Silná vize nestárnoucí značky

Nebaví tě už tréninky tak jako dřív? Zkus si pořídit nové dámské sportovní boty a odraz se z běžecké letargie tím správným směrem. Značka adidas je globálním lídrem sportovního vybavení a módy. Je synonymem pro sportovní život prožívaný s vášní a každým rokem zlepšuje vzhled, kvalitu, a tím i pocit z nošení svých produktů. S každým kusem, který na trh přináší, pomáhá sportovcům ke zlepšení výkonů. Ať už se jedná o tréninkové vybavení nebo lifestylovou módu, ve které je také přeborníkem. Objednej si své nové běžecké boty adidas Performance pro ženy na ABOUT YOU a těš se ze skvělých zážitků při fyzické zátěži i v běžném životě. adidas Sport Performance si dává za cíl vybavit sportovce takovými potřebami, aby díky nim překročily své dosavadní limity a posunuli se na netušenou sportovní úroveň. Svou vášeň a vizi vnáší značka do skvělých produktů, které přináší aktivním jedincům ve všech sportovních oblastech. Především se ale soustředí na 4 hlavní kategorie, kterými jsou fotbal, běh, trénování a basketbal. Vyber si profesionální dámské běžecké boty adidas Performance na ABOUT YOU a lítej po trati jako nikdy dřív.

Běžecké boty adidas Performance: Nejvyspělejší technologie

V nabídce najdeš nespočet krásných jednobarevných modelů, které se snadno kombinují s dalším sportovním oblečením. Běžecké boty adidas Performance využívají mix materiálů přesně navržený tak, aby ti přinesl ten nejlepší zážitek ze sportu. Prvky jako tlumení, síťovina nebo protiskluzová podrážka jsou u značky adidas Performance samozřejmostí a najdeš je u většiny jejich bot. Značka se neustále vyvíjí vpřed a přináší ti nejnovější technologie zvyšující kvalitu sportovních bot kolekci za kolekcí. Vyzkoušej třeba dámské běžecké boty adidas Performance s technologií Air Mesh. Jedná se o speciální vysoce prodyšný typ povrchu boty, který je navržen tak, aby umožnil noze co nejvíce dýchat. Udrží příjemný pocit uvnitř obuvi, což oceníš především v letních vedrech. O tvůj komfort a výkonost je tak postaráno na té nejvyšší úrovni. Řada bot má navíc vyjímatelnou stélku, takže můžeš šetřit jejich životnost jejím střídáním. Máš problémy s vyšším pocením chodidel? Vyber si běžecké boty adidas Performence s technologií podešve OrthoLite. Jedná se o antibakteriální úpravu stélky, která je nejen schopná tlumit nárazy při běhu, ale také umožňuje vzduchu proniknout skrz výplň a tím odvést vlhkost z boty. Bota odolává vlhkosti a tím zamezuje vzniku bakterií. Za bližší prozkoumání stojí i technologie Boost, která se týká zpracování podrážky. Ta se skládá z energetických kapslí z termoplastického materiálu. Při došlapu dochází ke stlačení kapslí, a pak k následnému uvolnění stlačené energie. Tvoje vlastní energie je tak využita k odpružení a zaručuje rychlejší a delší běh. Boty s touto technologií jsou vhodné pro všechny běžce. Vyzkoušej a uvidíš, kam až tě tyhle boty dovedou… Dalšími prvky u bot adidas Performance, které se starají o tvé pohodlí pří běhu, jsou třeba zesílená pata či polstrovaný okraj holeně. Projdi si nabídku běžeckých bot adidas Performance na ABOUT YOU a nezapomeň na modely s bezešvou konstrukcí nebo populární boty s formou jako u ponožek využívající technologii Primeknit. Využívají speciální textilii, která připomíná ponožky a výborně se tak umí přizpůsobit tvaru nohy. Materiál je lehký a prodyšný, takže jsou boty ideální na sportovní využití v teplejších ročních obdobích. Taky ti oči přechází z těch možností? Vsaď na tu, která tě oslnila nejvíc a těš se na trénink, který jsi ještě nezažila.

Běžecké boty adidas Performance: Začínáš nebo už jedeš na plno?

Vybrat si správné běžecké boty není jedním z nejjednodušších úkolů, ani v rámci jedné značky. Záleží hlavně na tom, co od nových bot očekáváš a kde se chystáš běhat. Chceš šetřit klouby? Pohlídej si, aby byla podrážka odpružená a chránila tvůj došlap při dopadu na tvrdý povrch. Především začátečníci by měli dbát na zpevněnou patu kvůli stabilitě. Pevné běžecké boty adidas Performance pro ženy mají tužší holeň, která noze stabilitu dodá. Nabízí i zpevněný kotník, aby se zabránilo jeho vybočení při běhu. Lehké běžecké boty adidas Performance jsou určeny především pro pokročilejší běžce. Jejich váha se pohybuje už mezi 200–300 gramy. Chystáš se běhat na tvrdém povrchu? Sáhni třeba po běžeckých botách adidas Performance s technologií CloadFoam. Měkká pěna je v tomto případě umístěna v mezipodešvi a nejenže pomáhá snižovat hmotnost bot, ale nabízí hlavně perfektně měkký došlap. Užij si všechny úžasné vlastnosti, které ti adidas Performance běžecké boty přináší a raduj se ze sportu každý den.