Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Billabong online shop: stylové sportovní oblečení v duchu australské pohody

Móda z internetového obchodu Billabong v Tobě vyvolá vzpomínky na slunečné dny, hrátky ve vlnách a ve sněhu a na Tvá sportovní dobrodružství. Australská značka převzala název z jazyka australských domorodců a v překladu znamená „oáza“. Její móda Tě oslní květovanými a barevnými vzory nebo jedinečnými potisky. Jde o oděv, ve kterém se budeš cítit jako na dovolené u moře. Billabong clothing – to je oblečení a příslušenství na surf, skateboard nebo snowboard. Vypadá nejen dobře, ale taky dlouho vydrží. Pečlivé zpracování a prvotřídní materiál zajistí funkčnost a vysoký komfort ve Tvém všedním dni i při sportu. Nové hadříky od Billabong Tě připraví na nová dobrodružství. S vášní pro módu a styl vyvinuli módní experti právě takové oblečení, které boduje svou funkčností a smyslem pro detail. Na své si přijdou ženy i muži. Čekají na Tebe bikiny v surfařském stylu nebo oblečení na každodenní nošení, ve kterém se budeš cítit jako na dovolené.

Billabong: Z kutlochu mezinárodní společností

Téměř více než před 40 lety v roce 1973 založili Gordon a Rena Merchantovi australskou značku ve městě Gold Coast. V té době to byla ještě drobounká společnost. V Burleigh Heads – v opravdovém ráji surfařů – vytvořili oba zakladatelé své první surfařské kraťasy na kuchyňském stole a prodali je v malém obchůdku pro surfaře v jejich rodném městečku. Z mrňavého obchůdku se vypracovali na mezinárodní úspěšnou společnost, která po 15 letech fungování otevřela první Billabong obchod v Evropě. Avšak dnes už nejde jenom o šortky na surf. Na své si přijdou snowboardisti, skateboardisti i wakeboardisti. Pokud hledáš něco pro svůj volný čas, pak v sortimentu streetwear od Billabong najdeš stylovou mikinu, kalhoty, košile a veškeré příslušenství z ekologického a inovovaného materiálu. Zodpovědná rozhodnutí patří ke konceptu společnosti. A jako mezinárodnímu podniku náleží této značce obchodovat integrovaně, poctivě a spolehlivě. Týmová práce a respekt jsou centrální hodnoty, které tato společnost uznává a propaguje.

Objev svůj nenucený surfařský Look v Billabong shopu na ABOUT YOU

Na ABOUT YOU najdeš nepřeberné množství produktů této úspěšné značky. Ženské srdce se rozbuší při pohledu na ležérní top či na sladké šaty od Billbong, zatímco muže oslní svetry, košile a Billabong trička se známou vlnou, ve kterých se projeví boží styl surfaře. Ve slevách na Tebe čekají úžasné akce, které při takové shopping tour potěší především Tvou peněženku. A právě tyto nenucené módní kousky, typické pro surfaře, jež najdeš na e-shopu ABOUT YOU, vytváří atmosféru australského života a působí cool sportovním dojmem.