Přejít na hlavní obsah
 Popis značky
Všechny produkty od BLEND621

Blend pro muže, kteří se rádi odlišují

Blend je originální módní značka pro sebevědomé muže, kteří se rádi odlišují. Pro ty, kteří přesně ví, co je právě IN a odmítají nosit nenápadné, stejně vypadající, nudné oděvy podle diktátu oděvních firem. Dánská značka, založená v roce 1993 ve Vejle, byla původně zaměřena pouze na ženy a džínové zboží. Kolekce měly úspěch, a tak následovaly další, nyní už pánské. A jim už Blend zůstal věrný. Kvůli ležérnímu osobitému stylu navrhovaných kousků si firma brzy našla mnoho příznivců po celém světě. Nyní je vnímána jako sebevědomá, nezávislá, ambiciózní a konkurence schopná společnost, která se nebojí inovací a udává trendy v pánské módě. Nech se inspirovat nabídkou Blend v nadčasovém designu se skvěle padnoucími střihy za přijatelné ceny.

Blend – hravé, veselé a vtipné motivy

Pokud jde o módu, pak Dánové přesně vědí, jak na to. Stačí spojit jednoduché styly, ušlechtilé materiály s nápadem. Výsledek je podobný neformální, nekonvenční módě inspirované životem ve městě. Blend je perfektní pro muže, kteří mají rádi příležitostný styl oblečení. Nerad se přizpůsobuješ striktním předpisům na oblečení do práce? Žádný problém. Blend je dokonalým kompromisem mezi elegancí a individualitou. Takže pokud nemáš chuť na strohý business oděv, oživ jej barevnými kalhotami Blend. Samozřejmě, obzvláště je móda Blend vhodná na volný čas. Ať už se jedná o sport, procházku po promenádě nebo o setkání s přáteli, vždy upoutáš pozornost a vystoupíš z davu. Potisky opic, palem, retro fotoaparátů, norské vzory, vánoční motivy jsou hravé, veselé a vtipné. Přesně jako ty.

S Blend zažiješ pocity mladých kluků

Se značkou Blend neztratíš svou mužskou drsnost a zároveň zažiješ pocity mladých kluků. Chce to trochu odvahy obléct si červené bermudy, schválně natržené kalhoty nebo celoplošné vzory na košilích, ale udělej to. Tvá duše bude svobodná a mladá. Produkty Blend jsou v tomto ohledu přesvědčivé. Mezinárodně uznávaný výrobce spoléhá výhradně na vybrané materiály vysoké kvality. To je vidět na každém jednom modelu značky Blend. Například trička jsou vyrobena z čisté bavlny. Velmi pohodlně se nosí a jsou příjemná na Tvé kůži. Snadno a dobře se perou, zůstávají stále stejně barevná a nemění tvar. Dlouho vydrží svěží a jako nová. Prohlédni si kolekci Blend a objev příležitostné oblečení pro každou příležitost.