Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek

BURTON – pro nadšence do sportovní a ležérní módy

BURTON je americká značka, která vznikla v roce 1977 ve Vermontu jako malá firma nadšence Jake Burtona Carpentera, který se kromě téhle firmy zasloužil o celkové rozšíření snowboardingu. Je to největší firma na světě, která se zaměřuje na výrobu snowboardového oblečení a vybavení. Mezi stovkami modelů si ale vybere úplně každý, kdo má rád sportovní nebo ležérní styl. BURTON se ve svých modelech inspiruje krásami hor a přírody a bude bavit každého, kdo si rád užívá pohodlí a zároveň rád vypadá dobře a uvolněně. Rozšiř tedy svůj šatník o nové sportovně ležérní oblečení, v BURTON online shopu na ABOUT YOU čekají desítky modelů pro muže i ženy.

Vyber si svůj nový sportovní outfit značky BURTON na ABOUT YOU

V dámské kategorii českého BURTON shopu objevíš to nejlepší a nejnovější z kolekce téhle značky. BURTON bundy mají mnoho využití. Můžeš je v zimních měsících vzít nejen na snowboard, ale i na lyže nebo jiný zimní sport. Kromě toho BURTON pravidelně přichází s novými kolekcemi, které jsou plné barev a nádherných vzorů, takže Tě zaručeně bude bavit nosit je každý den bez ohledu na to, jestli sportuješ nebo ne. K nim si můžeš vybrat třeba i ladící kalhoty, které dotvoří Tvůj perfektní outfit do sněhu. Kdo taky řekl, že při sportu nemůžeš mít módní a hezké oblečení? V kategorii pánského oblečení pak stojí za zmínku mimo jiné třeba hřejivé svetry nebo BURTON pánské čepice, které doplní každou zimní kombinaci. I pro muže tu také čekají propracované bundy a kalhoty, které můžeš sladit ke svému snowboardu.

BURTON – kvalita a udržitelnost

Značka BURTON je výjimečná nejen svým designem a kvalitou, ale i svým přístupem k udržitelnosti. Pro všechny své zaměstnance zajistí do roku 2020 ty nejlepší podmínky a snaží se aktivně snižovat zátěž pro životní prostředí. Při výrobě má na paměti lásku k přírodě, a proto najdeš na našem eshopu i BURTON kousky v kategorii udržitelné módy. Tak vyraz na hory za dobrodružstvím s výbavou od BURTON a uvidíš, že Ti zajistí potřebné pohodlí. Ty si pak už můžeš jednoduše užívat svých aktivit a hodit všechny starosti za hlavu. Nezapomeň se pak pochlubit přátelům se svými zážitky, které zažiješ ve svém novém outfitu z ABOUT YOU.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky BURTON pro ženy a muže.