Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
Všechny produkty od Calvin Klein Jeans735

Calvin Klein Jeans – značka s vlastním životním stylem

Calvin Klein je každému dobře známým pojmem. Tato značka se stala jednou z předních módních světových firem a její produkty jsou distribuovány do celého světa. Již dlouho funguje její vlastní síť a prodává nejen oblečení, ale i spodní prádlo, vůně, kosmetiku nebo doplňky. Firma je známá hlavně jednoduchou, až skoro puristickou módou. Chce být nadčasová, a proto klade důraz na čisté linie a nenápadné látky. Džínové oblečení Calvin Klein je určeno spíše mladší a sportovnější generaci. Všechny módní doplňky jsou k dostání v pásnké i dámské variantě. A pokud to někomu nestačí, můžeš si produkty značky Calvin Klein Jeans koupit přímo do svého obývacího pokoje, protože na výběr je dokonce i ložní prádlo, ručníky, nádobí a koberce.

Calvin Klein - muž s jasnou vizí

Calvin Klein se narodil jako syn židovských migrantů. Absolvoval v roce 1962 střední školu umění a designu a poté pracoval v některých módních domech na Manhattanu, kde získal první zkušenosti. V roce 1968 založil Klein svou vlastní firmu s oblečením a pojmenoval ji po sobě. Ze začátku tato firma, která sídlila na newyorském Manhattanu vyráběla jen kabáty a šaty. V 70. letech se její nabídka rozšířila o první parfém a v 90. letech přibyly hodinky a brýle. Značka se stala známou díky džínovému oblečení a s ním souvisejícími reklamními kampaněmi, které vyvolaly občas i velký rozruch. V roce 1982 byla založena podznačka Calvin Klein Underwear. Klein je průkopníkem v designovém spodním prádle a jeho nejslavnějším modelem je asi Mark Wahlberg, který nafotil rozsáhlou reklamní kampaň. V roce 2002 prodal Klein svoji firmu americkému výrobci košil Phillips-Van-Heusen Cooperation a od té doby Klein nepracuje již jako návrhář, ale jen jako poradce. Hlavní značka je od roku 2008 navrhována a vyráběna opět v New Yorku. V jeho vlastních obchodech je možné přímo na místě zakoupit různé výrobky a módní kolekce Calvin Klein.

Staň se skutečným fanouškem značky Calvin Klein Jeans

Na ABOUT YOU můžeš od této značky najít co nejvíce. Zde najdeš vše, co s úspěšnou značkou Calvin Klein souvisí. Dámy i pánové si mohou vybrat z její bohaté nabídky a nechat se tak unést jasností, jednoduchou elegancí a nadčasovou krásou tohoto amerického designéra. Ať už spodní prádlo, džínové oblečení nebo vhodné večerní šaty, v sortimentu značky Calvin Klein Jeans najdeš i ty tvůj nový oblíbený kousek. Rozhodni se pro vysoce kvalitní a velmi dobré provedení a staň se tak součástí historie této slavné módní kultovní značky.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé Calvin Klein Jeans Black Friday slevy pro ženy. Ale to není všechno – objev také Calvin Klein Jeans Black Friday výprodej pro muže!