Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od CINQUE62

Cinque je elegantní móda pro kosmopolitní duše

Ležérní a dokonale propracované kousky této značky s italským šarmem Tě okouzlí svými detaily. Kolekce Cinque jsou určené všem moderním mužům i ženám s dobrým vkusem a jejich styl je harmonickou kombinací klasiky, vášně a jedinečného know-how. Cinque si zakládá na kvalitě a eleganci a skvěle provedeném řemesle. Pokud miluješ elegantní styl a nechávají Tě chladnou vyzývavé modely se třpytkami i prvoplán, pak si kolekce Cinque určitě nenech ujít. Jejich modely stojí na dokonalém střihu, který sluší každé postavě, klasických barvách se špetkou osvěžení a drobném potisku. Buď svá, buď uvolněná a sofistikovaná – móda je nejen o vzhledu, ale i o pocitu.

Cinque je to pravé pro uhlazenou dámu

Pokud máš ráda elegantní sofistikovanou módu, která je zároveň ležérní, pak si styl Cinque zamiluješ. Tahle značka ale rozhodně není nudná, jejich modely jsou plné italské vášně a žádnému z nich nechybí šarm. V jejich nabídce najdeš například dokonale střižené kabáty, skvěle padnoucí košile, slušivé kalhoty, roláky, blejzry a pouzdrové šaty. Spolehni se na dokonalý střih a uhlazený styl, nic vyzývavého ani křiklavého tu nenajdeš. Barevná škála se skládá z klasických tmavých a svěžích pastelových odstínů. Pokud Ti sluší světlé barvy, přijdeš si se Cinque na své. Čeká Tě tu totiž nebesky modrá, fialková, růžová nebo světle šedá. Potisky jsou zaměřené hlavně na proužky, puntíky a drobnější květinové vzory. Nechej se okouzlit drobnými detaily – knoflíčky nebo rafinovaným zavazováním v pase. V Cinque budeš vždycky za dámu, která ví, co jí sluší.

Cinque je rodinný podnik a oslava italské „La Dolce Vita“

Značka Cinque byla založená v italském Cinque Terre v roce 1984 dvěma přáteli a milovníky italského životního stylu. Ti se rozhodli začít vyrábět ležérní módu s dokonale propracovanými detaily a nádechem italského šarmu. Jejich modely se setkaly s velkým úspěchem a pozitivním ohlasem zákazníků a už na konci 80. let se značka dostala také na německý trh. V dnešní době tento rodinný podnik zaměstnává více než 200 pracovníků a stal se mezinárodní společností, jejíž korporátní prostředí stojí na italské vášni. Jejich kolekce se vyrábějí z pečlivě vybraných materiálů od evropských dodavatelů a výroba probíhá z velké většiny v jižní a východní Evropě. Zajímavý je původ názvu značky: slovo „cinque“ v italštině znamená pět, a je zkráceným označením pro „da mi cinque“, tedy světoznámé plácnutí „high-five“.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky CINQUE pro ženy a muže.