Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


CLARKS – obuv s dlouholetou tradicí

CLARKS je značkou, která představuje tradici. Její kořeny sahají skoro 200 let zpátky. Založili ji Cyrus a James Clark jako rodinný podnik, který dělal boty z ovčí kůže. V současné době firma navazuje na tradici zejména v kvalitě svého zpracování a zaměřením se na invenci a realizaci nových nápadů. Firmě nejde však pouze o precizní zpracování a stylový vzhled. Chce, aby boty byly opravdu nositelné a pohodlné. Můžeš si tak u CLARKS najít přesnou velikost, která Ti vyhovuje – firma stupňuje své číslování bot po polovině. Vyrábí boty tak, aby se přizpůsobily každé šířce chodidla a stélku vyplňuje měkkými, příjemnými materiály. V botách CLARKS je radost chodit po světě. Vyber si i Ty svůj pár na ABOUT YOU!

Elegantní dámské boty CLARKS dostupné na ABOUT YOU

V českém CLARKS eshopu čekají páry bot na ženy i muže. Pro každou ženu je důležité mít ve svém botníku alespoň jeden pár elegantní obuvi, která se dá vzít při slavnostnějších událostech. Nikdy nevíš, kdy takový budeš potřebovat. Jisté ale je, že dámské lodičky nebo sandály na podpatku CLARKS vyhoví Tvým požadavkům. Díky kvalitnímu a pohodlnému provedení se nemusíš bát, že Tě budou hned po chvilce nošení bolet chodidla, jako to bývá u jiných bot. Jemné barvy pak zajistí, že se Tvé boty budou hodit v podstatě ke každému outfitu, který si k nim připravíš. V příjemném a ženském zpracování jsou pak vyrobené i tenisky pro ženy, které Ti budou skvěle ladit ke každodenním kombinacím s džíny a stylovou kabelkou. Kvalitní boty, ve kterých se cítíš dobře, jsou prostě nezbytností. Vyzkoušej tedy nejnovější trendy CLARKS.

Pokud si potrpíš na kvalitu a eleganci, pak tu CLARKS čeká na Tebe

CLARKS shop má ve svém repertoáru i modely pro muže. Pánské polobotky CLARKS jsou skvělým příkladem bot, které se dají nosit každý den, ale přidávají vzhledu trochu elegance. Pokud do své práce potřebuješ ještě sofistikovanější styl, pak sáhni po CLARKS business botách. U téhle značky najdeš v podstatě všechny druhy bot, které můžeš potřebovat. Ať už je to na procházky po městě nebo na formální příležitosti, tahle firma se o to postará. CLARKS je perfektní pro milovníky kvalitních bot, kteří nechtějí být ochuzeni o tradiční zpracování, řemeslnost a zdravou chůzi. Je skvělé, že se boty CLARKS teď díky ABOUT YOU dají sehnat i v Česku. Užij si jejich výběr v našem eshopu a sdílej se svými přáteli své nové úlovky.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky CLARKS pro ženy a muže.