LETNÍ VÝPRODEJ! AŽ 70% SLEVA5


Dickies work wear: městský, nenucený, cool styl

Hledáš-li nenucené street oblečení do všedního dne, uděláš dobře s módní značkou Dickies. Dickies work wear je už léta známý pojem v módním světě. Tato značka získala své jméno především díky jedinečnému designu skate módy, jejíž oblečení je ideální pro trávení volného času. Fashion, která ošéfuje Tvůj styl a zaboduje neuvěřitelným pohodlím. Pokud i Ty pokládáš urban styl za svůj, pak si prohlédni sortiment této módní značky.

Jak se stala společnost, která původně vybavovala vojenskou armádu, úspěšnou módní značkou

V roce 1918 založili Američané C.N. Williamson a EE „Colonel“ Dickie společnost, která byla původně známá pod jménem U.S. Overall. Jejím cílem bylo zásobovat americkou armádu vhodným a robustním oblečením do války. Potom, co podnik převzala rodina Williamsových, byla společnost přejmenována na Williamson-Dickie Manufacturing Company a tento název ji zůstal do dnes. Teprve po druhé světové válce se sortiment začal rozšiřovat o módu určenu ke každodennímu nošení. A tak se zrodilo street wear této jedinečné značky. Přestože už dneska nejde o oblečení pro vojáky, zůstala většina elementů z této doby zachována, a přesně to dodává této fashion extravagantní říz: Typické jsou třeba kalhoty v novém vydání původních vojenských kalhot. Právě tento efekt upoutání pozornosti proslavil značku Dickies. Krom toho nabízí tato značka i nepřeberné množství inovativního a funkčního pracovního oblečení. Cílem společnosti je překonávat i nepříjemné chvíle každodenního života – jako je práce – tak dobře oblečený, jak je to jen možné. A její filosofe zní: Legends should be presented as they are. S tímto mottem a z něho vycházející módní řadou „Vintage Originals“ se značka proslavila především v okruhu BMX cyklistů a skateboardistů a poté si ji oblíbila i většina milovníku streetového oblečení. Dnes značka konkuruje mezinárodním velikánům ve své branži.

Workwear: objev svůj nový oblíbený kousek na ABOUT YOU

Jestli se již probudila Tvá zvědavost a nemůžeš se dočkat až nakoukneš do kolekce street wear, tak už na nic nečekej a proklikej se skvělou nabídkou triček, košil, džinů, bund a svetříků. Avšak na své si jistě přijdeš i v módních doplňcích. Objevíš zde šmrncovní kšiltovky, pásky i batůžky, které vyšperkují Tvůj look. V podstatě je jedno, co hledáš, v naší nabídce najdeš zaručeně takový model, který bude vyhovovat Tvým představám o cool street style. V klidu si vše prohlédni a když se Ti něco zalíbí, pak stačí jen párkrát kliknout a Tvá radost bude na cestě k Tobě domů. Je to tak snadné – buď on-line buď na ABOUT YOU!

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: