Jack Wolfskin nejznámější výrobce outdoorového vybavení

Každý milovník hor, turistiky a přírody zná německou značku Jack Wolfskin. Tato společnost působí na trhu od roku 1981. Dnes se řadí mezi nejznámější výrobce outdoorového vybavení v Evropě. Cílí na zákazníky, kteří oceňují funkční a pohodlné produkty. Jedná se zejména o oděvy, obuv a doplňky navržené na sport a venkovní zábavu. Filozofie je jasná, uspokojit náročné zákazníky, kteří mají vysoko posazenou laťku, co se týče komfortu. Pokud jde o rozdělení jejich produktů podle kategorií, do první by přišly sporty jako je běh, bruslení, lyžování, cykloturistika, vysokohorská turistika. Ve druhé skupině se společnost Jack Wolfskin zaměřuje na stylové a praktické oblečení a pomůcky na cestování. Patří sem mimo jiné i batohy, zavazadla a ostatní doplňky. Zvláštní péče je věnována rodinám a dětem. V Jack Wolfskin eshopu si prohlédni širokou nabídku stanů pro rodiny, spacích pytlů, dětských židliček apod.

Jack Wolfskin: špatné počasí Ti již nepokazí náladu

Dalo by se předpokládat, že pokud nekempuješ, netrávíš dovolenou a víkendy aktivně a nevěnuješ se sportu, pak tu nemáš co dělat. Opak je pravdou. Jack Wolfskin se klade důraz i na výrobky vhodné do města a běžné nošení. Důležité pro Jack Wolfskin je, aby se všichni cítili příjemně. Obuv Tě musí ochránit v deštivém podzimu, mrazivé zimě, vlhkém jaře i parném létě. K tomu společnosti pomáhá vlastní vývojové oddělení, kde testují nové technologie. Vodotěsné produkty Tě udrží v suchu. Speciální membrána reguluje vlhkost a odvádí ji ven. Kvalitní podrážky jsou měkké a zároveň pevné, takže zjemní každý Tvůj dopad a podrží Tě na nerovném povrchu. Špatné počasí Ti již nepokazí náladu. Jack Wolfskin eshop Ti poskytne veškeré informace. Prohlížej a studuj produkty, jak dlouho chceš.

Jack Wolfskin: ty s tou oranžovou tlapkou

Výrobky Jack Wolfskin poznáš velmi snadno. Typická je jasná žlutá nebo svěží oranžová barva. K tomu nechybí precizní výšivka ve tvaru vlčí tlapy, které tvoří logo této ochranné známky. Společnosti si nechala patentovat jako první na světě volně stojící stan ve tvaru tunelu (REAL TUNNEL TECHNOLOGY®). Jsou na své „erko“ v kroužku náležitě pyšní. Právem zabírají přední místa mezi největšími výrobci sportovního vybavení na evropském trhu. Podporují i vrcholové sportovce a světové akce, jako například německé fotbalové kluby, Turné čtyř můstků nebo Světový pohár ve skocích na lyžích. Podle tlapky je lehce identifikuješ. Inspiruj se na Jack Wolfskin eshopu, možná objevíš právě to, co už dlouho potřebuješ.