Přejít na hlavní obsah
Přihlásit se
Seznam přání
Nákupní košík
 Popis značky
Všechny produkty od MANGO MAN101

MANGO MAN: trendy pánská móda pro sebevědomé muže

Stylová ale ne nudná. Sportovní ale ne moc ležérní: Díky šikovnému spojení klasického elegantního stylu s moderními prvky přináší značka MANGO MAN svěží vítr do Tvého šatníku. U tohoto subbrandu se snoubí tlumené odstíny s inovativními střihy a rafinovanými detaily a vytváří tak něco zcela jedinečného. A to nejlepší je: produkty značky MANGO MAN jsou lehce kombinovatelné nejen mezi sebou, ale díky svému jednoduchému designu i s produkty ostatních výrobců. Přesně to pravé pro milovníky módy, kteří každý den rádi tvoří neopakovatelný look. Prvotřídní kvalita je u tohoto labelu také naprostou samozřejmostí. MANGO MAN používá pro výrobu svých produktů pouze kvalitní materiály a klade důraz na bezchybné zpracování.

Značka MANGO MAN – úspěšná již přes 30 let

Sublabel MANGO MAN patří k mezinárodnímu módnímu koncernu MANGO, který byl založen v roce 1984 Isakem Andicem. Firma sídlící v Katalánsku se však z počátku soustřeďovala pouze na výrobu dámské módy. Teprve v roce 2008 se značkou MANGO MAN label obrátil pozornost i na pánské publikum. Díky jednoduchému, ale přesto modernímu stylu, se značka rychle těšila rostoucí popularitě. S více než 1700 obchody v 101 zemích patří MANGO k nejúspěšnějším módním společnostem na světě a od roku 2006 expanduje také v online světe. MANGO MAN produkty si tak müžeš nyní objednat online z pohodlí domova i na ABOUT YOU.

MANGO MAN: vytvoř si svůj jedinečný styl

MANGO MAN e-shop na ABOUT YOU Ti nabízí vše, co potřebuješ pro svůj oblíbený look. Kvalitní pánské kalhoty tak můžeš zkombinovat do elegantního business looku, nebo s nimi naopak vytvořit spíše ležérnější outfit. S mikinou MANGO MAN zase nechej vyniknou svoji sportovní stránku. Jedná se většinou o vypasovanější modely, díky kterým vynikne Tvá postava. O něco více elegance přináší svetry této značky. Díky klasickému střihu se můžeš těšit na maximální pohodlí, tlumené odstíny zase můžeš velmi jednoduše kombinovat. Chceš Tvůj look o něco osvěžit? Mezi doplňky MANGO MAN najdeš stylové rukavice, kšandy, kravaty a módní opasky, které udělají parádu jak v kanceláři tak i večer na drinku. Ať už dáváš přednost sportovní, ležérní nebo elegantní módě: MANGO MAN Ti pomůže vyjádřit Tvou osobnost.

Objev 25. 11. 2022 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Čekají zde na tebe skvělé MANGO MAN Black Friday slevy.