Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od mascara151

Mascara: Překrásné šaty pro výjimečné příležitosti

Pokud hledáš opravdu výjimečné večerní nebo svatební šaty, pak Tě značka Mascara naprosto okouzlí a nadchne. Jejich modely jsou dokonalé – elegantní a šik, sexy, ale ne vyzývavé, slavnostní, ale ne přezdobené. Díky téhle výjimečné kombinaci si jejich šaty pro zvláštní příležitosti získaly srdce nejen zákaznic na celém světě, ale i módních časopisů – a ty jsou většinou velmi kritické. Tyto překrásné modely jsou tak působivé, že pokud si je oblékneš na cizí svatbu, na nevěstu všichni zapomenou. V nabídce najdeš nejen večerní šaty, ale také modely vhodné třeba na promoci nebo slavnostní odpolední událost a do divadla. Modely Mascara charakterizuje nejvyšší výrobní standard, dokonalý design a nejkvalitnější látky s nepřekonatelnými výšivkami. Miluješ módu, jsi smyslná a nebojíš se zářit v davu? Pak je Mascara pro Tebe to pravé.

Se značkou Mascara budeš za bohyni na večírku i vlastní svatbě

V kolekcích Mascara najdeš dlouhé večerní šaty, modely v délce po kolena a svatební šaty. Všechny jsou naprosto dechberoucí a najdeš tu jak umírněné modely s hladkou siluetou, tak opulentní šaty, které nikdo nepřehlédne. Návrháři téhle značky si rádi hrají s detaily. Mascara šaty jsou zdobené nádhernou krajkou nebo výšivkami, a některých jsou originální detaily, třeba v podobě třpytivého naznačeného pásku. Barevná škála obsahuje jak klasickou černou, bílou a krémovou, tak vášnivě rudou, pudrovou nebo šedou. Jásavé barvy jsou ale výjimkou, Mascara sází spíš na strukturu a 3D detail než na barevnost. Spolehni se na skvělou kvalitu a nekompromisně perfektní střih – Mascara je ve svém oboru skutečný mistr. Výhodou je, že značka vyrábí i večerní psaníčka a mini kabelky, takže si ke svým nádherným šatům můžeš rovnou pořídit i odpovídající doplněk.

Mascara vyrábí špičkové róby pro bohyně

Tato značka šatů pro slavnostní příležitosti patří do módní skupiny House Of Frank Saul. Tento zavedený, spolehlivý a ověřený dodavatel zahájil činnost v roce 1980. Hlavní ideou firmy je integrita a dodržování zásad. Společnost Frank Saul Fashions Ltd získala v průběhu své činnosti hned několik významných ocenění, například Exportér roku, a je klíčovým vývozcem pro řadu značek v celé Evropě. Značka své modely stále inovuje a obměňuje. Nespokoj se s průměrností a na svoji velkou událost si pořiď něco výjimečného – značka Mascara z Tebe udělá princeznu. Prozkoumej jejich kolekci. Vyber si z nespočtu barev, třpytivých i jednoduchých designů, vklouzni do střevíčků a vyraz si užít svůj velký den.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky mascara.