PEAK PERFORMANCE
Počet produktů: 7
Sledovat
Model/kaProdukt
PEAK PERFORMANCE
Sportovní top 'WREVELPRT P'
  Premium
775 Kč
1 557 Kč
PEAK PERFORMANCE
Sportovní bunda 'WFROSTDJ'
  6 999 Kč
  11 674 Kč
  PEAK PERFORMANCE
  Sportovní bunda 'W BLACK J'
   6 999 Kč
   11 674 Kč
   PEAK PERFORMANCE
   Sportovní kalhoty 'REVELPRT'
    Premium
   879 Kč
   2 207 Kč
   PEAK PERFORMANCE
   Sportovní bunda 'W SPOKAND J'
    6 999 Kč
    11 674 Kč
    PEAK PERFORMANCE
    Outdoorové kalhoty 'SCOOTP'
     Premium
    4 535 Kč
    9 074 Kč
    PEAK PERFORMANCE
    Sportovní bunda 'W SPOKAND J'
     6 994 Kč
     11 674 Kč

     PEAK PERFORMANCE: Svoboda, nekompromisní kvalita do města i přírody

     Tahle švédská značka je určená všem milovníkům aktivního života, kteří od svého oblečení čekají skvělou funkčnost a bezchybný styl. Běháš, hraješ golf, lezeš po horách nebo prostě ráda nosíš sportovní oblečení? Pak si rozhodně nenech ujít nabídku Peak Performance cz. Seženeš tu kalhoty, topy, bundy, golfové i outdoorové oblečení, které si zamiluješ a s největší pravděpodobností se nejoblíbenějších kousků nevzdáš ani ve městě. Nechej se okouzlit promyšlenými funkčními detaily a bezchybným provedením. Oblečení Peak Performance je hodně jiné než ostatní značky na svah nebo do přírody – díky skvělému designu si ho snadno spleteš s modely čistě módních značek. V katalogu najdeš i drobné doplňky a cestovní tašky. Prozkoumej Peak Performance shop a buď za hvězdu v tělocvičně i na nákupech!

     S PEAK PERFORMANCE jsi připravená na cokoliv

     S touhle značkou se můžeš spolehnout na skvělou kvalitu a materiály, které toho hodně vydrží, nenechají tě na holičkách a zároveň vypadají naprosto skvěle. Zapomeň na vytahané tepláky, legíny s průsvitným zadkem, naducané lyžařské bundy a na všechno ostatní, co sis o sportovním oblečení doteď myslela. Návrháři Peak Performance si potrpí na štíhlé siluety a městský nádech a díky těmto severským inovátorům s citem pro krásu teď můžeš vyrazit z práce rovnou do tělocvičny, z projížďky na kole na schůzku do trendy baru v centru… a naopak. Žij naplno, nenech se spoutat, buď svá a otevřená novým nápadům. Konvence se tě už netýkají. Prozkoumej Peak Performance eshop, kde najdeš naprosto všechno od běžeckých šortek po šaty. Použité materiály kontrolují tělesnou teplotu, jsou voděodolné a větruvzdorné – budeš se cítit skvěle a vypadat ještě líp.

     PEAK PERFORMANCE: Příběh o přátelství a úspěchu

     Na počátku značky byl rozhovor dvou přátel. „Proč nikdo nevyrábí oblečení pro lyžaře, které by za něco stálo?“ A tak se rozhodli, že to vezmou do vlastních rukou. Nově vzniklá řada byla skvělým spojením nekompromisní funkčnosti a svěžího designu. Žádná nuda, žádné velké zdobení. Peak Performance byla zpočátku malá značka pro pár nadšenců, změna přišla teprve koncem 80. let. Po dekádě neonu a třpytek najednou všichni chtěli obyčejné kostkované košile a poptávka po jednoduchém a výjimečně kvalitním lyžařském vybavení vylétla do nebeských výšin. Objevuj severskou kvalitu a skvělý design na Peak Performance, buď stylová na svahu, na greenu i v tělocvičně a nezapomeň – svoje hranice si určuješ jen ty sama.