Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od PEAK PERFORMANCE18

PEAK PERFORMANCE: Svoboda, nekompromisní kvalita do města i přírody

Tahle švédská značka je určená všem milovníkům aktivního života, kteří od svého oblečení čekají skvělou funkčnost a bezchybný styl. Běháš, hraješ golf, lezeš po horách nebo prostě ráda nosíš sportovní oblečení? Pak si rozhodně nenech ujít nabídku Peak Performance cz. Seženeš tu kalhoty, topy, bundy, golfové i outdoorové oblečení, které si zamiluješ a s největší pravděpodobností se nejoblíbenějších kousků nevzdáš ani ve městě. Nechej se okouzlit promyšlenými funkčními detaily a bezchybným provedením. Oblečení Peak Performance je hodně jiné než ostatní značky na svah nebo do přírody – díky skvělému designu si ho snadno spleteš s modely čistě módních značek. V katalogu najdeš i drobné doplňky a cestovní tašky. Prozkoumej Peak Performance shop a buď za hvězdu v tělocvičně i na nákupech!

S PEAK PERFORMANCE jsi připravená na cokoliv

S touhle značkou se můžeš spolehnout na skvělou kvalitu a materiály, které toho hodně vydrží, nenechají tě na holičkách a zároveň vypadají naprosto skvěle. Zapomeň na vytahané tepláky, legíny s průsvitným zadkem, naducané lyžařské bundy a na všechno ostatní, co sis o sportovním oblečení doteď myslela. Návrháři Peak Performance si potrpí na štíhlé siluety a městský nádech a díky těmto severským inovátorům s citem pro krásu teď můžeš vyrazit z práce rovnou do tělocvičny, z projížďky na kole na schůzku do trendy baru v centru… a naopak. Žij naplno, nenech se spoutat, buď svá a otevřená novým nápadům. Konvence se tě už netýkají. Prozkoumej Peak Performance eshop, kde najdeš naprosto všechno od běžeckých šortek po šaty. Použité materiály kontrolují tělesnou teplotu, jsou voděodolné a větruvzdorné – budeš se cítit skvěle a vypadat ještě líp.

PEAK PERFORMANCE: Příběh o přátelství a úspěchu

Na počátku značky byl rozhovor dvou přátel. „Proč nikdo nevyrábí oblečení pro lyžaře, které by za něco stálo?“ A tak se rozhodli, že to vezmou do vlastních rukou. Nově vzniklá řada byla skvělým spojením nekompromisní funkčnosti a svěžího designu. Žádná nuda, žádné velké zdobení. Peak Performance byla zpočátku malá značka pro pár nadšenců, změna přišla teprve koncem 80. let. Po dekádě neonu a třpytek najednou všichni chtěli obyčejné kostkované košile a poptávka po jednoduchém a výjimečně kvalitním lyžařském vybavení vylétla do nebeských výšin. Objevuj severskou kvalitu a skvělý design na Peak Performance, buď stylová na svahu, na greenu i v tělocvičně a nezapomeň – svoje hranice si určuješ jen ty sama.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky PEAK PERFORMANCE pro ženy a muže.