Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Ray-Ban: Ikonické sluneční brýle pro každého

Kdo by je neznal. Tyhle sluneční brýle jsou hvězdou středních škol, ulic i stříbrného plátna. Pamatuješ na slavný osmdesátkový Top Gun, kde Tom Cruise oslňuje párem právě těchto brýlí? Jejich řady Aviator a Wafarer jsou prostě notoricky známé a neexistuje snad nikdo, kdo by je neznal. Nosí je všichni a všude a to už od roku 1937, kdy firma vznikla. Že by sis měla chránit zrak před sluncem v létě i v zimě, to určitě víš. A že to jde i hodně stylově, to víš taky. Prozkoumej Ray-Ban eshop a rozmazli se luxusními a kvalitními brýlemi, které nikdy nevyjdou z módy. Můžeš vybírat z několika stylů a desítek barevných kombinací.

Ray-Ban: Retro v moderním pojetí a nekonečno barev

Nevíš přesně, jaké sluneční brýle vlastně chceš? Kup si je všechny! Dobře, chápeme, že by to tvoje peněženka nemusela unést. Především se rozhodni, jestli chceš spíš retro nebo hodně moderní brýle. Můžeš mít neodolatelné padesátkové Clubmaster Classic, naprosto nepřehlédnutelné kočičí nebo kulaté obroučky, nebo sáhnout po nestárnoucí klasice a pořídit si „letce“. Nejznámější je zřejmě model Wayfarer, který se v posledních letech dočkal drobného redesignu – obroučky jsou silnější a můžeš je mít v nespočtu barev. Většina obrouček je dostupná ve třech základních variantách – zlatá, černá a kovová, ke kterým jsou kontrastní nebo sladěná skla. Samozřejmostí je i funkčnost – všechna skla jsou 100% polarizovaná a poskytují ochranu před UV zářením. S touhle značkou je nemožné šlápnout vedle. Prostě si na Ray-Ban eshopu vyber kterékoliv se ti líbí nejvíc.

Ray-Ban: Sluneční brýle pro piloty

Historie téhle světoznámé značky se začala psát už v roce 1929, kdy se armádní kapitán John A. Macready rozhodl spolupracovat s výrobcem zdravotnického zařízení Bausch & Lom. Jejich hlavním cílem bylo vyrobit opravdu spolehlivé sluneční brýle, které by minimalizovaly intenzivní modré a bílé odlesky. Tyhle nové, speciální brýle se neměly zamlžit a tím pádem měly být spolehlivé i ve velkých výškách. První prototyp vznikl v roce 1936, o dva roky později přibyla odolnější skla, změnil se design a brýle byly patentované jako Ray-Ban Aviator. Raybany si užiješ samozřejmě i ve značně pohodovějších podmínkách – třeba ve městě nebo na pláži. Prozkoumej nabídku Ray-Ban eshopu a nakupuj online.