Black Friday: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
Filtrovat produkty od značky
Všechny produkty od RIEKER227

Rieker – pohodlná chůze po celý den

Módní dům Rieker, to jsou sportovní boty, které usnadňují každodenní život a zpříjemňují volný čas. Své nohy namáháme po celý den. Občas je zanedbáme a zapomeneme, jak jsou pro nás vlastně důležité. Proto jsou boty Rieker tím nejlepším společníkem na celý den. Kromě kotníkových bot, sandálů a polobotek nabízí třeba ale i lodičky na podpatku. Vysokou kvalitou se pyšní i kabelky Rieker, které perfektně vyniknou při nejrůznějších příležitostech. Široká nabídka obuvi i doplňků v ABOUT YOU tě ohromí.

Historie úspěšných bot a kabelek Rieker

Firma byla založena v roce 1874. První továrna byla v německém Tuttlingenu. Po několika změnách jména a dělení společnosti bylo v 70. letech minulého století založeno nové sídlo ve Švýcarsku. A výroba se od té doby rozprostřela do několika zemí. Rieker se nechává inspirovat moderním designem, avšak tím úplně nejdůležitějším faktorem stále zůstává pohodlí. Boty jsou flexibilní a neomezují chodidlo v pohybu. Jsou vyrobeny z lehkých a přitom velmi odolných materiálů, poskytujících při nošení maximální komfort. Jsou proto ideální i pro chůzi na velké vzdálenosti. Na dovolené se bez bot Rieker obejdete jen stěží. Jakmile je vyzkoušíte, už nebudete chtít nosit nic jiného. Překvapí vás nové možnosti pohybu, ale především také odolnost materiálu. Boty jsou velmi praktické a přitom vždy vypadají velmi módně. Kromě pánské a dámské obuvi najdeš v nabídce také dětské boty Rieker. Modely pro ty nejmenší z nás jsou ideální pro dobrodružné výlety na dětské hřiště nebo i do lesa. Postarají se o to, aby nebolely tvé děti nohy ani po dlouhém a aktivním dni.

V e-shopu Rieker čeká něco i na tebe

Asi už není třeba zdůrazňovat, že boty Rieker jsou absolutně všestranné. Kromě každodenní obuvi najdeš v nabídce i nadmíru pohodlnou obuv v kategorii Sport. Podívej se také na kategorie VÝPRODEJ pro pány i pro dámy. Najdeš tam vysoce kvalitní a hodnotné boty za skvělé ceny. E-shop Rieker má něco pro každého. Pár krásných pohodlných kotníkových bot, podmanivé boty na vysokém podpatku a mnoho skvělých nabídek, kterým žena s bohatými zkušenostmi s nakupováním odolají jen těžko. Obrovský výběr pánských bot v Rieker za dámskou nabídkou rozhodně nezaostává! Nech se inspirovat v ABOUT YOU.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky RIEKER pro ženy a muže.