RIEKER
Počet produktů: 234
Sledovat
Model/kaProdukt
RIEKER
Nízké kozačky
  1 999 Kč
  RIEKER
  Nízké kozačky
   Nové
  1 899 Kč
  RIEKER
  Páskové sandály
   1 049 Kč
   1 499 Kč
   RIEKER
   Nízké kozačky
    Nové
   1 899 Kč
   RIEKER
   Nízké kozačky
    1 799 Kč
    RIEKER
    Slipper 'M2660-35'
     899 Kč
     1 499 Kč
     RIEKER
     Páskové sandály
      1 699 Kč
      RIEKER
      Šněrovací boty
       1 359 Kč
       1 699 Kč
       RIEKER
       Kozačky
        2 199 Kč
        RIEKER
        Žabky '61165-00'
         1 419 Kč
         1 599 Kč
         RIEKER
         Sandály
          1 499 Kč
          RIEKER
          Nízké kozačky
           1 799 Kč
           RIEKER
           Šněrovací boty
            1 799 Kč
            RIEKER
            Nízké kozačky
             1 999 Kč

             Rieker – pohodlná chůze po celý den

             Módní dům Rieker, to jsou sportovní boty, které usnadňují každodenní život a zpříjemňují volný čas. Své nohy namáháme po celý den. Občas je zanedbáme a zapomeneme, jak jsou pro nás vlastně důležité. Proto jsou boty Rieker tím nejlepším společníkem na celý den. Kromě kotníkových bot, sandálů a polobotek nabízí třeba ale i lodičky na podpatku. Vysokou kvalitou se pyšní i kabelky Rieker, které perfektně vyniknou při nejrůznějších příležitostech. Široká nabídka obuvi i doplňků v ABOUT YOU tě ohromí.

             Historie úspěšných bot a kabelek Rieker

             Firma byla založena v roce 1874. První továrna byla v německém Tuttlingenu. Po několika změnách jména a dělení společnosti bylo v 70. letech minulého století založeno nové sídlo ve Švýcarsku. A výroba se od té doby rozprostřela do několika zemí. Rieker se nechává inspirovat moderním designem, avšak tím úplně nejdůležitějším faktorem stále zůstává pohodlí. Boty jsou flexibilní a neomezují chodidlo v pohybu. Jsou vyrobeny z lehkých a přitom velmi odolných materiálů, poskytujících při nošení maximální komfort. Jsou proto ideální i pro chůzi na velké vzdálenosti. Na dovolené se bez bot Rieker obejdete jen stěží. Jakmile je vyzkoušíte, už nebudete chtít nosit nic jiného. Překvapí vás nové možnosti pohybu, ale především také odolnost materiálu. Boty jsou velmi praktické a přitom vždy vypadají velmi módně. Kromě pánské a dámské obuvi najdeš v nabídce také dětské boty Rieker. Modely pro ty nejmenší z nás jsou ideální pro dobrodružné výlety na dětské hřiště nebo i do lesa. Postarají se o to, aby nebolely tvé děti nohy ani po dlouhém a aktivním dni.

             V e-shopu Rieker čeká něco i na tebe

             Asi už není třeba zdůrazňovat, že boty Rieker jsou absolutně všestranné. Kromě každodenní obuvi najdeš v nabídce i nadmíru pohodlnou obuv v kategorii Sport. Podívej se také na kategorie VÝPRODEJ pro pány i pro dámy. Najdeš tam vysoce kvalitní a hodnotné boty za skvělé ceny. E-shop Rieker má něco pro každého. Pár krásných pohodlných kotníkových bot, podmanivé boty na vysokém podpatku a mnoho skvělých nabídek, kterým žena s bohatými zkušenostmi s nakupováním odolají jen těžko. Obrovský výběr pánských bot v Rieker za dámskou nabídkou rozhodně nezaostává! Nech se inspirovat v ABOUT YOU.