Roxy – dámská ležérní móda inspirovaná surfováním a mořem

Roxy je dceřinou značkou firmy Quiksilver, která přišla na trh v roce 1990. O tři roky později se zrodilo dnes už notoricky známé logo. Jeho základem je logo Quiksilver, které je natočené a zdvojené tak, aby vytvářelo tvar srdce. Pokud miluješ sportovní a fitness oblečení a módu na surfování, tak je pro Tebe tahle značka perfektní. A to, že možná nebydlíš nikde, kde by se na surf dalo jít, vůbec nevadí. Tenhle styl totiž Roxy transformuje do každého kousku oděvu bez ohledu na příležitost! Můžeš tedy očekávat úžasně pohodlné, uvolněné a nápadité kousky v souladu se svobodomyslnou surfařskou náladou. Firma začala jako výrobce plavek, ale dneska nabízí už celou řadu dalšího oblečení. Největší fanynky Roxy si tedy můžou zařídit velkou část šatníku pouze z této značky. Nezaměřuje se už pouze na letní módu, ale najdeš u nich také široký výběr zimních modelů. Objev teď hravý, ležérní styl v našem Roxy eshopu.

Kombinuj modely značky Roxy dostupné na ABOUT YOU

V nabídce ABOUT YOU najdeš v Roxy shopu módní kousky, které zdaleka nemusíš nosit jen na sport. Tahle značka se stará, aby přenesla svůj styl do každodenního nošení. Proto tu najdeš celou řadu kategorií, jako jsou třeba dámská trička Roxy, která se dají snadno kombinovat s jakýmkoli outfitem, ať už do města nebo ven do přírody. K tomu Roxy vyrábí i džíny, které se si jistě zamiluješ a stanou se Tvým dlouholetým společníkem. Pokud sháníš něco elegantnějšího, určitě si vybereš i nějaké z Roxy šatů. A takové kousky, jako jsou hřejivé bundy nebo svetry, se rozhodně nikdy neztratí! K tomu stačí přidat nějaké z Roxy bot nebo tašek a Tvůj nový šatník, který se bude skládat z nadčasových a bohémských outfitů, bude na světě.

Roxy podporuje všechny ženy, které milují sport a dobrodružství

Roxy je první surfařská značka, která se zaměřila přímo na holky. Sponzoruje různé akce a závody a skrze své produkty a akce celosvětově podporuje odvážné, nadšené ženy, které rády zažívají něco nového. Je skvělé, že dámské sportovní oblečení v dnešní době dostává takový prostor. Inspirovala spoustu žen, ale i dalších obchodníků, aby dali oděvům pro ženy také dost pozornosti. V Roxy online shopu si vybere každá dívka či žena, která miluje být aktivní, trávit čas venku a zažívat nová dobrodružství. K tomu se modely Roxy úžasně hodí, jsou vždy kvalitně zpracované a praktické, ale zároveň dodávají módní a uvolněný vzhled svým nositelkám.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: