Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


Sloggi: Zažij svobodu skutečného pohodlí

Pořád ještě hledáš skutečně pohodlné spodní prádlo? A tím myslíme skutečně pohodlné, ne jen „ujde“ nebo „ne nepohodlné“. Všechny moc dobře víme, jaké je trávit celé dny ve svěráku, mít na zádech otlačenou podprsenku a nedočkavě čekat, až ten mučicí nástroj ze sebe strhneš. Tahle inovativní značka vnese do tvého prádelníku naprostou revoluci a tobě konečně ukáže, co znamená skutečně skvělý střih a nekompromisní pohodlí. Připravená? Sloggi je ráj bezešvého, heboučkého a neskutečně příjemného spodního prádla, které poskytne tvému tělu potřebnou podporu, ale nebude tě nikde tlačit, táhnout ani bolet. Objev kolekce Sloggi online a připrav se na to, že v podprsence budeš odteď chtít i spát.

Sloggi: Pohodlí jako v hedvábném obláčku

Sortiment téhle značky je rozdělený do tří kolekcí. ZERO Feel je původní a originální kolekcí, která poskytuje ženskému tělu podporu, aniž by se snažila cokoliv tvarovat nebo stahovat. Všechny kousky jsou bezešvé a pod oblečením jednoduše zmizí, pohybují spolu s tvým tělem, nikam se neposunují, nezařezávají a nemají zbytečné řeči. Tak dokonalou flexibilitu zažiješ jen se Sloggi. Hebkost materiálu je velkou pýchou téhle značky a jen těžko ji pochopíš, dokud sama nevyzkoušíš. Prozkoumej značku Sloggi a nechej se okouzlit spodním prádlem, které je navržené pro potřeby ženského těla, ne pro potěšení mužského oka. Veškeré použité materiály jsou samozřejmě dokonale prodyšné a rychleschnoucí, což je zaprvé příjemné pro pokožku, zadruhé předchází nepříjemnému zápachu. Ve Sloggi eshopu na tebe čeká nespočet kalhotek a podprsenek všech možných střihů, které si tvoje tělo zamiluje.

Sloggi: Neomezené pohodlí navržené pro ženské tělo

Vedle pohodlného prádla pro každodenní nošení najdeš na Sloggi eshopu také speciální sportovní řadu, která byla navržená specificky pro nošení během pohybové aktivity. Materiál podporuje cirkulaci krve, takže jen tak nevychladneš, a je naprosto flexibilní, nebude tě nikde škrtit a ty ho budeš zkrátka milovat. Sloggi si hraje s detaily a používá různé materiály. Můžeš se spolehnout na bezchybné střihy, 100% podporu a prodyšnost. Sloggi je mladší sestrou světoznámé značky Triumph, která vznikla ve Švýcarsku v roce 1886 a od 60. let 20. století je jedním z předních hráčů na poli dámského prádla. Objev všechny pohodlné kolekce na Sloggi shopu a dopřej si maximální pohodlí na každý den.