Zimní výprodej začíná: -11% na VŠE ve slevě5

EXTRA11Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek

The North Face: Funkční oblečení pro sportovní nadšence

Mise téhle značky sportovních oděvů je stejná už od roku 1966: Vyrábět to nejlepší oblečení pro sportovce a milovníky sportu, podporovat outdoorové aktivity a inspirovat lidi k pohybu. A co ty? Sportuješ? Nedokážeš chvíli posedět a každý den si vyrážíš zaběhat? Nebo preferuješ víc adrenalinu, lezeš po horách a trávíš dovolenou v divočině? Dost možná prostě ráda nosíš uvolněnou sportovní módu. North Face eshop je každopádně přehlídka klasiky, kterou by sis neměla nechat ujít. Najdeš tu všechno vybavení na tůry, lezení, kempování a běhání a ještě mnohem víc. Nakupuj The North Face cz online a vybav se na další dobrodružství pod širým nebem!

The North Face: Testováno v laboratořích, ozkoušeno v terénu

Téhle značce věří jak profesionální atleti, tak sportovní nadšenci na celém světě. Není divu, The North Face je totiž vyráběný pro ně a podle jejich návrhů a doporučení. Samozřejmostí je využívání nejrůznějších technologií, pokročilé inovace a novinky, takže je sortiment značky neustále vylepšovaný. V dnešní době si můžeš dopřát luxus pevné, silné látky, která nic neváží, ale vydrží všechno. Design spor-tovních oděvů North Face je pečlivě propracovaný a poskytuje dokonalou ochranu a zároveň je nekom-promisně funkční – s minimem švů. Díky přiléhavým střihům se ti líp pohybuje, nikde nic nevlaje a nezachytává se. Budeš v suchu, v pohodlí, skvěle vybavená a nebudeš vypadat jako sněhulák. Prozkoum-ej The North Face eshop a přesvědč se sama. Najdeš tu pánskou, dámskou i dětskou kolekci.

The North Face: Pojmenované po nejchladnější straně hory

Příběh téhle značky se začal psát v Americe v roce 1966, kdy se dva nadšení milovníci turistiky rozhodli otevřít malý obchod se sportovním oblečením. Už o dva roky později navrhovali, vyráběli a prodávali své vlastní oblečení a vybavení. V současné době nabízí The North Face rozsáhlou škálu outdoorového ob-lečení, vybavení a obuvi. Spolehni se na vyspělé inovace, které ti umožní zlepšit výkon a užít si sport na maximum. Přidej se k obrovské skupině sportovců z celého světa a důvěřuj The North Face cz – budeš připravená překonat vlastní hranice, zdolat nové výšky i hloubky a dokázat si, co zvládneš.