Skip to main content

Objev naše SEZÓNNÍ SLEVY: Až do -70 %5

 Popis značky

VILA – móda s dotekem elegance

Historie značky VILA se píše od roku 1994, kdy se stala součástí dánského koncernu Bestseller, který má pod sebou celou řadu dalších úspěšných módních firem. Zaměřuje se na dámskou módu, která oslní každou mladou ženu, která si chce vytvořit svůj osobitý styl. Velký důraz přikládá kvalitě, designu a propracovaným detailům. Pokud máš ráda velmi ženské a elegantní modely, pak je tu VILA přímo pro Tebe. VILA se vyznačuje také zajímavými potisky a jemnými střihy. Myslí na to, aby modely byly nadčasové, ale nezapomíná sledovat nejnovější trendy a lehce se jim přizpůsobovat. Podívej se na nabídku našeho VILA eshopu a užívej si výběr svého nového svěžího outfitu.

Objev nabídku značky VILA v našem eshopu

ABOUT YOU Ti přináší více než tisíc kousků od značky VILA. Je tedy jisté, že si v tomto výběru najdeš to, co odpovídá Tvému charakteru a co Tě bude inspirovat k vytvoření originálního looku. Základem trendy outfitu je padnoucí tričko, VILA Ti tedy přináší desítky modelů, mezi kterými najdeš jednoduchá jednobarevná trička, která se skvěle dají doladit výraznými doplňky, nebo třeba kousky s kanýry či krajkou, které jsou samy o sobě poutačem pozornosti. K tomu si můžeš vybrat některé VILA džíny a VILA bundu podle Tvého vkusu. Na formálnější příležitosti nebo do práce se lépe hodí jeden z kabátů, na setkání s kamarádkami si klidně vezmi ležérní vzorovanou bundu. Se značkou VILA se můžeš vybavit na celý rok! Na léto si můžeš pořídit třeba dámské šaty VILA, které jsou dostupné v lehkých materiálech s jemnými barvami a vzory, ale i v odvážnějších večerních provedeních. Originalitu svému outfitu můžeš také dodat pomocí doplňků!

VILA – značka, která si zakládá na ženskosti

Jak je vidět, VILA má něco nachystaného pro každou ženu či dívku, která se ráda cítí pohodlně, ale zároveň se ráda obléká žensky. Právě na ženskosti si firma velmi zakládá. Elegance prostupuje každým jednotlivým kouskem. Pro značku VILA je základem nejen elegance, ale také jednoduchost oblečení. Jednotlivé modely se tedy dají báječně kombinovat a z jednoho kousku dokážeš vytvořit celou řadu různých outfitů. Právě čistota a jednoduchost oblečení VILA neupozaďuje Tvou osobitost a krásu. Ambice firmy je stát se Tvojí novou oblíbenou značkou, ke které se budeš vracet vždy, když si budeš chtít udělat radost novým kouskem, který odpovídá Tvému charakteru. Tak neváhej a ponoř se do elegantního světa značky VILA.