Kozačky pro ženy6

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Kozačky

Objev další produkty z kategorie Kozačky

Kozačky MUSTANG: Divoké, nespoutané a krásné!

Hyjé! Kdo je ještě nezná? Značka MUSTANG je jednou z nejoblíbenějších evropských značek džínů. Brand denimového oblečení a životního stylu s koněm v logu byl založen ve třicátých letech minulého století a od té doby se rozrostl na celosvětově zavedenou značku. Věděla jsi ale, že MUSTANG má svou stáj v Německu? V roce 1948 podnik přijal svou první zakázku na výrobu džínů. V té době byly ještě džíny vyráběny a prodávány jako pracovní kalhoty. V průběhu let staly populárnější mezi širokou veřejností a značka tak mohla v posledních desetiletích neustále růst. MUSTANG znáš asi hlavně právě díky kvalitním kalhotám, protože se považuje za prvního evropského výrobce džínů vůbec. Určitě si ale nenech ujít i obuvní sortiment této značky. V on-line obchodě ABOUT YOU najdeš velký výběr dámských kozaček MUSTANG, s nimiž prožiješ chladnější dny v unikátním stylu dýchajícího vibracemi Divokého západu. Vysoce kvalitní kozačky MUSTANG jsou nejen extrémně funkční, ale ohromují i svým rustikálním, hrubším vzhledem, který je propracovaný do nejmenšího detailu.

Kozačky MUSTANG pro ženy ve všech variantách

Materiály a barvy používané na kozačkách Mustang dodají tvému oblečení drsný dotek elegance. Boty najdeš v mnoha různých verzích. Ploché, na širokém podpatku, kotníkové boty s kožíškem, kozačky do půlky lýtek nebo vysoké kozačky. Vyber si mezi zapínáním na zip, nebo se rozhodni pro extravagantnější šněrování. Na ABOUT YOU máme od všeho něco. Kozačky Mustang můžeš kombinovat téměř s celým svým podzimním a zimním šatníkem. Vysoké kozačky se stabilním širokým podpatkem vypadají skvěle k pleteným šatům nebo šatům s dlouhým rukávem. Dohromady s dlouhým kabátem, koženými rukavicemi, nebo dokonce kloboukem, vykouzlíš super dámský vzhled! Pokud se ti víc líbí ležérní styl, můžeš vsadit na ploché kozačky Mustang. Na ABOUT YOU je najdeš v několika variantách. Nejlépe se nosí s upnutými úzkými džíny a rebelskými koženými biker bundami. Bez ohledu na to, jaký model si vybereš, u MUSTANGU se vždy rozhodneš správně. Všechny jeho modely tě totiž připraví na divokou jízdu, která potrvá nejednu sezónu.

Kozačky MUSTANG na ABOUT YOU

Dámksé kozačky MUSTANG jsou vyrobeny kvalitně a bytelně. Odpovídající péčí ale můžeš jejich výdrž ještě prodloužit. Nezapomeň je čistit a pravidelně impregnovat. Skoro u všech modelů najdeš protiskluzovou podrážku, která ti při náledí pomůže předcházet karambolům. Šikovný mix materiálů ti přináší krásnou a originální zimní obuv, která je zároveň cenově dostupná. Láká tě vůně svobody? Boty á la jezdecký styl jsi vždycky obdivovala? Na co ještě čekáš? Dopřej svým nohám něco extra a obuj je do německé kvality a unikátních designů. Proklikej se na ty nejhezčí modely dámských kozaček Mustang a najdi ten nejlepší pár divodkých koní přesně pro sebe! Na ABOUT YOU můžeš počítat jako vždy s dopravou zdarma a rychlým doručením až domů.