Šály, které zahřejí

Jakmile přichází chladnější dny a zafouká větřík, je na čase vytáhnout z šatníku teplejší oblečení. V Tvém arzenálu by samozřejmě neměl za žádnou cenu chybět hřejivý dámský šál. Využiješ ho už při prvních podzimních dnech a na konci zimy ho nebudeš chtít sundat z krku. Bez pořádné dámské šály se v zimě prostě neobejdeš. Když se řekne šála, vybaví se Ti zřejmě pruh látky nebo úpletu se dvěma konci, které se zavážou kolem krku. Slyšela jsi ale už o kruhové šále? Ta je velmi moderní a hlavně praktická. Nemusíš si totiž dělat starost s tím, jak si ji obvážeš kolem dokola, má totiž uprostřed tunel, takže si ji rovnou můžeš nasadit a vyrazit v ní ven. Šály jsou úžasnými doplňky na chladnější sezónu. Nejen, že plní svůj účel a krásně hřejí, díky velkému množství designů a barev se navíc dají perfektně kombinovat ke kabátům. Na ABOUT YOU e-shopu najdeš široký výběr produktů v různých stylech a barvách.

Dámská šála se dá skvěle kombinovat

Šály jsou v zimě nejen nutností, ale také skvělý způsob, jak doladit Tvé zimní outfity. Ptáš se jak? Nech se inspirovat našimi tipy. Pro každodenní nošení se Ti bude hodit jednobarevný pletený šál střední délky, který bez problému zkombinuješ s elegantním šedým kabátem nebo khaki parkou s kožíškem. Dámská šála může v Tvém outfitu hrát také hlavní roli. Proč nezvolit výrazný vzor jako puntík, květy nebo dokonce leopardí potisk? Šály jsou možností, jak oživit fádní kabát. Zaručují Ti, že nesplyneš s davem! A co teprve, když ji barevně sladíš s ostatními doplňky jako jsou rukavice a čepice nebo čelenka? Právě takové pletené sady jsou momentálně v kurzu a vykouzlí z každého průměrného outfitu trhák. Pokud má Tvoje bunda nebo blejzr výraznou barvu, nic nezkazíš klasickou černou šálou, která by stylem měla ladit ke kozačkám nebo pohorkám. V závislosti na ročním období zvol také vhodný materiál. Na chladnější jarní nebo podzimní večery Ti postačí lehký model z bavlny nebo polyesteru. Naopak v zimě se neobejdeš bez teplé pletené varianty. Čím tlustší, tím lepší.

Jak se správně váže dámská šála?

Nejprve je třeba si říct, že neexistuje jen jeden způsob, jak uvázat šálu kolem krku. Takových způsobů je více a záleží jen na Tvém individuálním vkusu a preferenci. Můžeš ji zastrčit dovnitř do kabátu nebo si ji uvázat až naposled a provléknout pod kapucí. Další možností je překřížit konce šály a přehodit jeden konec dozadu přes rameno. Tento look působí velmi sofistikovaně a upraveně. Když není takové chladno, nemusíš šál vázat vůbec a necháš si ho volně splývat po stranách. V případě kruhové šály ji stačí dvakrát obtočit kolem krku a je to. Díky jejímu střihu si tento model získal v posledních letech na popularitě. V našem ABOUT YOU e-shopu najdeš velký výběr dámských šál a šátků, které můžeš prima zkombinovat se zbytkem Tvého outfitu. Miluješ doplňky tak jako my? Pak se porozhlédni po našem on-line obchůdku.