Kosmetické taštičky pro ženy43

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Kosmetické taštičky

Objev další produkty z kategorie Tašky

Kosmetické taštičky – malé a praktické

Každá z nás potřebuje kvalitní kompaktní taštičku, do které by se vešla všechna naše kosmetika na cesty včetně líčidel, zrcátka a pinzety. Na našem e-shopu najdeš praktické malé i velkokapacitní kosmetické taštičky v atraktivních designech, které s sebou můžeš nosit každý den v kabelce. Kosmetická taštička je něco, co u sebe nosíme denně, ať už do práce nebo na cesty. Dělá nám zkrátka společníka všude. Proto je důležité, aby se do ní vešlo vše potřebné. Velkou výhodou taštiček na make-up je jejich pevný zip, některé modely dokonce disponují integrovaným zrcátkem a velkým množstvím kapsiček. Taštička na kosmetiku je k mání v různých barvách a designech, často připomíná klasickou malou společenskou kabelku nebo psaníčko do ruky. A právě to z ní dělá multifunkční doplněk. Například lesklá kosmetická taštička skvěle nahradí běžnou kabelku a vejde se Ti do ní jak lesk na rty, tak pudr, mobil i kapesní parfém. Co víc si přát? Prohlédni si naši širokou nabídku kosmetických tašek a vyber si design, který Tě nejvíce osloví. Všechny nabízené modely jsou značkové a kvalitní, nemusíš se tak bát, že by Ti taštička dlouho nevydržela. Naopak Tě bude doprovázet po mnoho let.

Kosmetické taštičky na make-up a další drobnosti

Na našem e-shopu ABOUT YOU na Tebe čeká obrovský výběr kosmetických taštiček všech velikostí. Některé jsou látkové, jiné dokonce kožené. Kosmetické taštičky oceníš hlavně na cestách, kdy potřebuješ mít všechnu kosmetiku a osobní věci při sobě na jednom místě. Díky pevnému materiálu zůstane taštička suchá, i kdyby se v ní něco vylilo. Většinou má uvnitř jednu hlavní kapsu, některé modely zahrnují kapsiček více. Nosíš u sebe běžně jen pár produktů nebo potřebuješ kompletní výbavu včetně štětců a krémů? Tak jako tak pro Tebe máme tu správnou taštičku. V sortimentu najdeš roztomilé růžové kosmetické taštičky, ale i modely se zvířecím vzorem nebo plyšovými detaily. Často narazíš i na taštičky s originálními přívěsky. To proto, aby sis svou taštičku vždy a všude poznala. Tvarů make-upových taštiček je spoustu, nejvíce se ale osvědčily taštičky ve tvaru válce. Jaký tvar vyhovuje Tobě? Prozkoumej naši nabídku a vyber si novou taštičku na kosmetiku právě u nás. Víme, že je těžké odhadnout její velikost z obrazovky. Pokud by Ti tedy zaslaná taštička plně nevyhovovala, stačí nám ji vrátit a my se postaráme o zbytek.

Cestovní taštičky na kosmetiku od ABOUT YOU

Vedle pestrobarevných modelů máš na výběr i z luxusních kožených variant. Do takových přenosných taštiček se Ti často vejde nejen kosmetika, ale třeba i doklady nebo mobil. O koženou taštičku se ale musíš správně starat a pečovat o ni speciálními přípravky na kůži, aby Ti co nejdéle vydržela pevná a pružná. Cestovní kosmetické taštičky jsou velmi praktické a vejde se do nich dostatek produktů. Ani při každodenním používání se Ti jen tak nerozbijí. Jsou totiž vyrobeny precizně z kvalitního odolného materiálu s masivním zipem. Přesvědč se o jejich kvalitě sama a prohlédni si dámské kosmetické taštičky z naší nabídky.