Stahovací kalhotky37
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
Styl
SPANX Stahovací prádlo – béžová: přední strana

SPANX

1 129 Kč
Dostupné velikosti: S, M, L, XXL
TRIUMPH Stahovací prádlo – béžová: přední strana

TRIUMPH

909 Kč
Dostupné velikosti: M
SPANX Stahovací prádlo 'Everyday' – béžová: přední strana

SPANX

629 Kč
Dostupné velikosti: XL
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUPPLZásilkovna

Stahovací kalhotky: Malá pomoc pro dokonalou siluetu

Máš oblíbenou sukni, která pokorně čeká ve skříni, až shodíš nějaké to kilo? Pořád si to slibuješ, ale ne a ne se přemluvit? Zavolej si na pomoc šikovné tvarovací kalhotky a sukně ti zas padne jako ulitá. Stahovací kalhotky dokážou s postavou překvapivé kousky! Zeštíhlující pomůcky pod oblečení jsou historicky známou entitou, která už po staletí pomáhá ženám získat adekvátní křivky. Rozhodně se ale nejedná jen o pomůcky pro plnoštíhlé. Tvarující prádlo dokáže vyhladit kontury a záhyby těla a každou postavu dovést na pokraj její ideální formy. Představa o tom, jak by měla ženská postava vlastně vypadat, se každých pár let trochu mění. Jen se podívej, jak se proměňovala ideální silueta ženy v minulosti. Od záliby v plných plodných tvarech přes obdiv k chlapecké postavě s malými ňadry až po hubeňoučký Twiggy styl 60. let. Typů ženských postav je zkrátka mnoho a ne každá momentálním představám společnosti odpovídá, a tak se snažíme ideálům krásy přibližovat pomocí různých vychytávek. Na rozdíl od našich předků dnes můžeš využít tvarující spodní prádlo, které je technologicky vyspělé a vydržíš v něm bez trápení celý den. Čekají tě příjemné materiály, důmyslné střihy a ozdoby, kterých se nebudeš moct nabažit… Prohlédni si nabídku stahovacích kalhotek na ABOUT YOU a vydej se na cestu za dokonalou postavou. S přičiněním toho správného kousku to může být velmi krátká trasa.

Jak fungují stahovací kalhotky?

Za efektivním výsledkem stojí hlavně složení materiálu, ze kterého se tvarovací kalhotky vyrábí. Většinou se jedná o přesnou kombinaci elastických a měkkých materiálů. Elastická vlákna zaručující perfektní přilnutí prádla k daným tělesným partiím a díky měkkým materiálům je prádlo zase příjemné na nošení. Nejčastější je kombinace elastanu a bavlny, narazíš ale i na spojení elastanu a nylonu a další funkční směsi. Tvarujících vlastností je dosaženo kromě zvolení vhodného materiálu ještě odpovídajícím střihem, zesilujícími prvky a promyšleným umístěním švů. Existují ale i zcela bezešvé modely stahovacích kalhotek pro co nejvyšší komfort při nošení. Každý model je jiný, co se týče složení i pojetí celkového designu. Každá značka má svůj vlastní rukopis a vidí ženy i jejich potřeby v jedinečném světle. Na ABOUT YOU se můžeš zásobit tvarovacími kalhotkami například od značek jako je Petite Fleur, Lascana, Triumph nebo Spanx.

Typy stahovacích kalhotek, které ti pomohou odhalit křivky v tom nejlepším světle

Protože stahovací spodní prádlo je vytvořeno pro to, aby dokonale plnilo svou funkci, většinou ho najdeš v jednoduchých jednobarevných designech. Kalhotky, za které by ses musela stydět, jsou už ale dávno pasé. V nabídce na ABOUT YOU najdeš krásné modely se strukturovaným povrchem doplněné o síťované vsadky, průsvitné prvky nebo svůdnou krajku. Jedním ze základních předpokladů pro úspěch tvarovacích kalhotek je jejich pevnost, která zodpovídá za to, aby vše drželo na svém místě. Jednou z nejúčinnějších možností, jak vytvarovat své křivky je vysoce stahovací formovací spodnička. I když tento název vede spíš k představě spodní sukně, nemusí se jednat jen o ni. Termín označuje i stahovací kalhotky s vysokým pasem. Tvarují tělo zhruba od pasu až ke stehnům a působí tak na typické problémové partie břicha a hýždí. Existují ale i typy tvarovacích kalhotek, u kterých bys na první pohled ani nepoznala, o co se snaží. Jsou to třeba kalhotky střihu thonga, které pevným materiálem regulují bříško, ale na zadní straně mají už jen tenký pruh látky vedoucí mezi hýžděmi. Vystačíš si s nimi, pokud máš dokonalý zadeček, ale bříško potřebuje formu trochu doladit. Dalším příkladem jsou nohavičkové střihy stahovacích kalhotek, u kterých také hlavní formovací roli hraje přední díl, ale zadní díl s nohavičkami může být třeba z průsvitné krajky. S těmito typy si můžeš užít naplno výhody jemně tvarovacích kalhotek bez toho, aby ses vzdala skvělého pocitu z luxusního a svůdného spodního prádla. Které tě okouzlily?

Oblíbené značky v této kategorii
Oblíbené barvy v této kategorii
Další zajímavá témata
Dámské kategorie
Dámské značky
ABOUT YOU X INTERNATIONAL
*Nejnižší celková cena za posledních 30 dní před snížením ceny.**Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.***Všechny ceny jsou včetně DPH.
© 2022 ABOUT YOU SE & Co. KG