Cyklistické bundy pro ženy44

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Cyklistické bundy


Nová bunda na kolo: Nové zážitky z výletů!

Duše dofouknuté, sedlo a řídítka nastavené, voda do láhve připravená? Tak můžeš nasednout a konečně vyrazit na výlet na kole. Nebo ti snad ještě něco schází? Jestli je to nová cyklistická bunda, pak už neváhej ani minutu a vyber si svůj funkční kousek oblečení na kolo na ABOUT YOU! Při svém výběru dej určitě přednost modelům, které mají speciální cyklistický střih a jsou odolné vůči větru. Výhody na trati ti přinese i prodloužená zádovou část, která dobře ochrání tvá záda i v ohnuté pozici v sedle. Další plusové body má cyklo bunda, pokud je lehká a skladná. Když si ji sundáš, neměla by ti při jízdě překážet a ani zabírat moc místa v batohu. Být dobře vidět také není na škodu! Nikdy nevíš, kdo se na tebe vyřítí z další zatáčky! Pokud ráda sázíš na výrazné barvy, můžeš klidně popustit uzdu své fantazii a dát zelenou zářivým barevným kombinacím! Do nich můžeš zakomponovat i reflexní prvky. Pokud tě totiž zastihne tma, cyklistické bundy s reflexními prvky jsou ty nejlepší kámošky pro noční jízdu na kole!

Cyklistická bunda tě ochrání před nepřízní počasí

Ať už je bunda na kolo dámská nebo pánská, je nesmírně důležité, aby byla odolná vůči dešti a chladu. Čím víc odolná proti větru bude, tím rychleji můžeš brázdit silnice nebo cyklostezky bez husí kůže. Tu si pak maximálně přivodíš z adrenalinové jízdy, kterou si díky kvalitnímu oblečení užiješ naplno. Pokud hledáš bundu vhodnou i do deště, nejlepší volbou je membránová cyklo bunda. Nepropustí dovnitř vodu, ale zároveň je prodyšná, odvádí pot a udrží tě tak v suchu a v teple. Většina cyklistických bund není zateplená, výjimkou jsou ale bundy pro zimní období. V zimě totiž jezdí na kole zejména vášnivý kolaři a odvážlivci. Pokud patříš mezi ně, pak zateplený model s podšívkou rozhodně patří na tvůj nákupní seznam. Pak si můžeš bez starostí užívat zasněžené cyklotreky v přírodě, dát si pořádně do těla a stále se cítit komfortně.

Objev na ABOUT YOU svou novou bundu na kolo

Vydej se na další ze svých mnoha krásných výletů na kole! Natáhni si cyklistické kraťasy nebo biker shorts, svůj oblíbený dres a nezapomeň si přibalit také novou bundu na kolo. Pokud ti kromě bundy chybí ještě i nějaké další must-have oblečení, na ABOUT YOU můžeš vybírat z mnoha funkčních kousků a vytvořit si tak svůj nový cyklo look na míru. Už se těšíš, jak budeš za hvězdu na silnici, v lese i na louce? Pohodlně si sedni a začni tvořit svůj sportovní šatník v pohodlí domova a s naším e-shopem. Pokud se budeš cítit pohodlně a budeš se líbit sama sobě, užiješ si každý svůj výlet na 100 %. Netrefila jsi velikost u tvojí nové cyklistické bundy? U nás pro tebe máme dopravu i případné vrácení zboží zdarma. Vybírej bez starostí, naskoč na kolo a rozjeď to ve svém vlastním stylu!