Sportovní brýle66
Zobrazit
Třídění
Velikost
Barva
Značka
Cena
Styl
Sportovní typ
Vzor
OAKLEY Sportbrille 'Flight Tracker M' – bílá

OAKLEY

4 399 Kč
Dostupné velikosti: One Size
OAKLEY Sportbrille 'Flight Deck' – bílá

OAKLEY

5 449 Kč
Dostupné velikosti: One Size
PayPalMasterCardVISACash on DeliveryPayUDiscoverDiners ClubPPLZásilkovna

Sportovní brýle pro ženy

Miluješ sport bez jakýchkoliv omezení? Nenech si kazit zážitek z návalu endorfinů a zvedni svůj výkon ještě výš díky kvalitnímu vybavení! Na ABOUT YOU ti přinášíme dámské sportovní brýle, které využiješ jak pro venkovní sporty, jako je třeba beach volejbal či jízda na kole, ale i pod vodou při plavání. Hledáš spolehlivé vybavení na sjezdovku? Pak se mrkni i na naše lyžařské brýle, které jsme pro tebe připravili v samostatné kategorii. Užij si spoustu radosti při pohybu venku s brýlemi na sport z ABOUT YOU! U nás máš vždy dopravu zdarma a snadné vrácení případných nákupních omylů je pro tebe zárukou spokojeného nákupu.

Jaký sport, takové sportovní brýle!

Proč vůbec potřebuješ sportovní brýle? Jejich hlavním účelem je ochrana očí, ať už třeba proti sluníčku, poletujícím nečistotám nebo vodě. Další jejich funkcí je i zdokonalování ostrosti vidění při konkrétním druhu sportu. Jejich čočky využívají nejnovějších vědeckých poznatků a přizpůsobují tvé vidění okolním podmínkám tak, aby ti vždy poskytly dokonalý přehled nad situací. Typ brýlí si vyber v závislosti na konkrétním sportu, kterému se budeš věnovat. Na každou aktivitu jsou totiž vhodné jinak zabarvené čočky. Například na kolo nebo běh je hlavní prioritou ochrana očí proti nečistotám a prachu, proto se na ně hodí čiré varianty. Ve speciálních čočkách na tenis a golf je zas zásadní dobrá viditelnost míčku, proto mohou být brýle speciálně uzpůsobené, aby poskytly co nejzřetelnější kontrast. Oranžové sportovní brýle vyjasňují tvůj pohled a nejlepší využití tak nacházejí za šera. Sportovní sluneční brýle zas dělají pravý opak a pohled zatemňují, používají proto hnědé, šedé a černé čočky.

Dámské sportovní brýle na ABOUT YOU

V našem online obchodě ti kromě sportovního oblečení nabízíme i celou řadu doplňků, mezi kterými kvalitní sportovní brýle nesmí chybět. Vyber si u nás třeba ze značek jako je Nike, adidas Performance či Oakley. Sportovní brýle Oakley patří mezi nejkvalitnější na trhu a nabízejí modely na mnoho různých sportů. Jejich nabídku určitě stojí za to omrknout. Užij si všechny své nákupy na jednom místě a objednej si své nové sportovní doplňky ještě dnes! Na všechny produkty ti nabízíme lhůtu na vrácení až 100 dnů, během kterých ještě můžeš změnit na svůj nákup názor. Nakupovat u nás se vždy vyplatí. Už máš jasno, co ti přijde ve tvém příštím balíčku?

Česká republika
*Zdarma ze všech českých sítí. Při volání ze zahraničí mohou být účtovány poplatky.**Všechny ceny jsou včetně DPH.
© 2021 ABOUT YOU SE & Co. KG