LETNÍ VÝPRODEJ: Ušetři nyní až do 70 %5


Levné sluneční brýle od ABOUT YOU – spolehlivá ochrana před sluncem

Léto bychom si jen těžko mohli představit bez tmavých slunečních brýlí, které chrání náš zrak. Naštěstí jsme si pro Tebe připravili velký výběr značkových kousků, které unosíš po celé léto do města i na pláž. Objev u nás exkluzivní levné sluneční brýle za extrémně nízké ceny a dopřej si trochu luxusu. Den, strávený na slunci bude s novými trendy modely příjemnější. Chránit zrak před slunečními paprsky si musíš tak jako tak, tak proč si rovnou nepořídit moderní pár kvalitních brýlí s cool obroučky, které můžeš měnit podle nálady? Jedině v naší nabídce narazíš na různé druhy brýlí v různých velikostech a odstínech. Nabízíme pouze značkové modely té nejvyšší kvality. Rádi Ti představíme všechny dostupné druhy levných slunečních brýlí, které jsou k mání. A pozor, ani barva skel už dnes není jednotná. Máš na výběr ze zelených, černých, modrých nebo dokonce růžových odstínů. Nemluvě o nepřeberném množství obrouček z materiálů jako je plast, dřevo nebo kov. Záleží jen na Tvé preferenci.

Sluneční brýle levně ke každému outfitu

Pokud hledáš sluneční brýle levně, jsi tu na správném místě. Nevyznáš se v brýlích? Představíme Ti tu všechny základní typy a tvary obroučků. Levné sluneční brýle se vyrábí z různých materiálů a jsou pro ně typické různé formy. V zásadě narazíš na celoobrubové, poloobrubové nebo bezobrubové brýle. Klasickou a velmi populární variantou jsou celoobrubové sluneční brýle s velkými kulatými nebo hranatými skly. Obroučky i skla jsou k mání v různých barvách a stylech. Nezapomínej ale, že v jednoduchosti je krása. Například černé sluneční brýle s tmavými skly s postupným zabarvením jsou skvělé a unosíš je k jakémukoli outfitu. A právě barevný přechod je momentálně žhavým trendem. Barva skel totiž stylově přechází z nejtmavšího tónu po ten nejsvětlejší. Kromě klasiky můžeš vsadit na různobarevné nebo transparentní plastové obroučky, které dodají každému looku šmrnc. Velmi trendy působí levné sluneční brýle v pastelových tónech růžové nebo žluté se skly ve stejné barvě. Miluješ zrcadlovky? Pak sáhni po pilotkách nebo lenonkách v různých barvách a oživ svůj rockerský nebo hippie outfit. Právě kulaté sluneční brýle hravě využiješ v létě k letním maxišatům nebo hotpants. Sluneční brýle levně jsou jasnou volbou pro každého z nás. Nejen, že chrání zrak, ale zároveň jsou cool. Můžeš je nosit každý den na jakoukoli příležitost – na hudební festival, do města, na kafíčko nebo k moři. Výběr brýlí by měl odpovídat tvaru obličeje nositelky. Pojďme si tedy říct, co Ti bude slušet.

Sluneční brýle výprodej – největší výběr trendy kousků!

I levné sluneční brýle stojí za vyzkoušení! V naší nabídce navíc narazíš pouze na značkové zlevněné modely, které jsou kvalitní a mají styl. Platí tu pár pravidel. Nositelky s hranatým a srdcovitým tvarem obličeje by měly sáhnout po kulatých obroučkách. Naopak dívky s kulatou tváří si můžou dovolit nosit hranaté sluneční brýle. Kdo má oválný obličej, bude mu slušet v podstatě cokoli. Na ABOUT YOU najdeš obrovský výběr zlevněných slunečních brýlí, které doplní jakýkoli outfit. Všechna skla mají navíc speciálně ošetřenou vrchní vrstvu proti poškrábání, což ocení nejedna z nás. Brýle bychom ale vždy měli nosit bezpečně ve speciálním pouzdře nebo pytlíčku, abychom předešli škrábancům. Pořiď si u nás nové sluneční brýle z výprodeje a užij si léto na plno!