Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Boxerky pro muže33

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Boxerky

Objev další produkty z kategorie Boxerky

Trenýrky Calvin Klein Underwear: Ikonické spodní prádlo pro muže na úrovni

Dotkni se módní špičky v oblasti mužského spodního prádla a oblékni se do pohodlí a sofistikované sportovní elegance. S řadou modelů s typickou gumou v pase a vyšitým nápisem značky CK se budeš vždycky cítit tak trochu na výši. Při vytváření svých kolekcí hledala americká značka zrozená v New Yorku inspiraci ve sportu, a tak tě určitě nepřekvapí, že se trenýrky Calvin Klein Underwear i přes svůj pohodlný volnější střih přizpůsobí tvé postavě, ať se hneš kamkoliv. Trenýrky jsou nejpohodlnějším typem pánského spodního prádla. Jsou vyrobeny z příjemných materiálů, a tak poskytnou dostatek manévrovacího prostoru tobě i tvému nádobíčku. Rozhodně se nemusíš bát, že by tě někde něco nepříjemně škrtilo. To dělá trenýrky také nejzdravější variantou prádla na běžné nošení, kterou si pod kalhoty můžeš obléknout. Naskoč do trenek Calvin Klein Underwear z on-line obchodu ABOUT YOU a nech se vyvézt do vrchního patra exkluzivity.

Trenýrky Calvin Klein Underwear: Další krok ikonického brandu

Společnost Calvin Klein Underwear je dceřinou společností amerického luxusního módního domu Calvin Klein Inc., který byl založen už v roce 1968. Dnes slavný název značky si propůjčil jméno od zakladatele a hlavního návrháře Calvina Kleina. Už začátkem 80. let přivedl Klein svět mužského spodního prádla do bodu zlomu, když odstartoval svou první kampaň startující prodej prádla pro muže a oznamující jeho vstup na fashion scénu. Tahle kampaň vyvolala značný rozruch a vynesla z fleku pěkná prodejní čísla. Aby ne, když do ní Klein tehdy investoval půl milionu dolarů! Už jeho první modely se lišily výraznou gumou v pase s vyšitým logem značky, která vládne kolekcím spodního prádla Calvin Klein dodnes. Díky dobře cílené kampani a neotřelým návrhům začalo jeho prádlo vyčnívat a dostavil se obří úspěch, který trvá dodnes. Až po nějaké době se Klein rozhodl pokrýt i sféru ženského spodního prádla, ve které se prvorozené mužské kolekce nepopiratelně odrážejí mnohými shodnými prvky.

Trenýrky Calvin Klein Underwear: Pravá láska na první vyzkoušení

Vybírej z nejoblíbenějších barev mužského spodního prádla jako je bílá, šedá, černá a tmavě modrá nebo se odvaž a sáhni po výrazných barvách pro pravé sebevědomé muže. Trenýrky Calvin Klein Underwear jsou převážně bavlněné, a proto ti dopřejí ten nejvyšší komfort a pohodu při nošení. Aby se i přes svůj volnější střih přizpůsobily všem denním činnostem, je do nich přimícháno i trochu elastických vláken. Díky nim budou trenky kopírovat tvoji postavu a budou méně viditelné pod oblečením. V nabídce najdeš i 100% bavlněné modely. Luxusní trenky s širokou gumou neurazí žádného elegána. Které nejlíp sedí právě ke tvému stylu? Vyber si na ABOUT YOU svého favorita nebo sáhni po výhodném balení po třech kusech.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: