Boxerky395

Boxerky - všestranné a pohodlné

Pokud existuje nějaké spodní prádlo, které nechybí v žádném pánském šatníku nikde na světě, jsou to právě boxerky! Žádný muž by se tohoto pohodlného pánského oblečení dobrovolně nevzdal. Pánské boxerky spatřily světlo světa ve 20. letech minulého století a dnes má toto pánské prádlo své pevné místo v kolekcích těch nejproslulejších módních značek. Jak název napovídá, boxerky byly ve svých počátcích oblečením sportovců. Jejich optimální střih zajišťoval svobodu pohybu boxerům. Dnes už ale boxerky platí za oděv vskutku všestranný. Můžete je nosit nejen jako klasické spodní prádlo, ale skvěle se hodí také ke spaní. Jak šel čas, toto pánské spodní prádlo zažilo opravdovou revoluci. Kromě klasických jednobarevných se dnes můžete rozhodnout také pro všemožné kreativně vzorované modely, které již nejsou jen praktické, ale také lahodí dámskému oku. Prohlédněte si e-shop ABOUT YOU ještě dnes a najděte své oblíbené pánské spodní prádlo, které vás potěší vysokým komfortem i vzhledem.

Módní rozmanitost boxerek

Kolekce těch nejpřednějších značek nikoho nenechají na pochybách, že boxerky nepřestávají být aktuální. Příkladem mohou být boxerky Calvin Klein nebo třeba boxerky Tommy Hilfiger. Vedle jednoduchých jednobarevných modelů jsou populární také varianty v živých barvách a s všemožným vzorováním. To z boxerek činí vysoce módní záležitost a nemělo by to uniknout pozornosti žádného stylového muže. Schovávat kreativní hravé modely je často velká škoda, a tak mnoho mužů své boxerky nosí tak, že je nechávají přečnívat nad džínami. V takových případech platí: Nebojte se výrazných barev. Jasně červená či intenzivní modrá jsou skvělou volbou pro neformální outfit. Máte rádi spíše něco jednoduššího a decentního? Žádný problém! Jednobarevné modely mnoha výrobců jsou skvělým základem jakéhokoli každodenního oděvu a lehce je zkombinujete s pánskými džínami, společenskými kalhotami, šortkami, zkrátka s čímkoliv.

Boxerky - pohodlí zaručeno

Spodní prádlo musí být v prvé řadě pohodlné. Tento požadavek všechny boxerky z pánské módy ABOUT YOU splňují bezezbytku. V nabídce máme boxerky z vysoce kvalitní bavlny, které se skvěle přizpůsobí vaší postavě. Vůbec přitom nezáleží, máte-li štíhlou atletickou postavu nebo jste-li spíše silnější. Pokud preferujete těsnější spodní prádlo, skvělou alternativou pro vás budou boxerkové slipy. Tato kombinace klasických slipů a módních boxerek poskytuje jak vynikající oporu tak i skvělý stylový vzhled.