Až do -40%! Doba doručení 2-7 pracovních dnů5

Pouze:00hod.00min.00sek
Mikiny pro ženy9

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Mikiny

Objev další produkty z kategorie Mikiny

Abercrombie & Fitch mikina: Americký casual wear

Hledáš něco opravdu speciálního na obyčejné chvíle? Sháníš top, který ti dodá styl, bude pohodlný a neuvěřitelně trendy zároveň? Ještě jsi nevyzkoušela, jaký je to pocit mít na sobě mikinu Abercombie? Nejvyšší čas to napravit! Zažij každodenní pohlazení v podobě měkkých bavlněných materiálů, ze kterých se mikiny této značky vyrábějí. Na procházku do města, do školní lavice nebo večer do klubu? Jistě si najdeš to svoje pravé ořechové. Na ABOUT YOU jsme pro tebe připravili speciální výběr mikin Abercombie pro ženy, které tě zaujmou na první pohled. Až budeš mít vybráno, na pár kliků z pohodlí domova objednej nové přírůstky do šatní skříně a začni se těšit na zvonek u dveří. Už příští týden si svou novou Abercombie mikinu můžeš užívat v plné parádě. Navíc u nás nikdy neplatíš poštovné. Vychutnej si chvíle s přáteli v mikině Abercombie, ve které ti vždycky bude skvěle.

Abercrombie mikina pro pohodové chvíle v uvolněném stylu

Mikina Abercombie je malým zachráncem po každém náročném dni. V jejím příjemném objetí budeš chtít strávit všechen volný čas, protože je na kůži tak příjemná, že se ti ji nebude chtít vůbec sundavat. Vypadá zkrátka přesně tak skvěle, jak skvěle se nosí. Dámské mikiny Abercombie & Fitch se vyrábí z kvalitního materiálu, jehož hlavní část tvoří bavlněná vlákna ve větším či menším procentním zastoupení. Díky tomu může tělo volně dýchat a nedusí se jako v jiných převážně umělých materiálech. Design mikin Abercombie pro ženy je rozpoznatelný na první pohled, a to nejen díky vyšitému logu či potisku značky na prsou většiny modelů. Slušivé střihy, které jsou natolik volné, aby byly příjemné, ale natolik upnuté, aby dávaly vyniknout tvé ženské siluetě, si prostě zamiluješ. Známý model s kapucí a plyšovou podšívkou tě zahřeje i v nevytopených místnostech nebo v chladných venkovních podmínkách. Klokaní kapsa, kterou se pyšní většina těchto mikin ti taky přijde vhod. Lehké mikiny s kapucí nebo bez ní poslouží můžeš nosit jako teplejší variantu trička s dlouhým rukávem. Viděla jsi už ty barvy, ve kterých se mikiny Abercombie & Fitch vyrábí? Od klasických černých a bílých stylově čistých mikin přes neutrální barvy jako je tmavě modrá či zelená po jemné pastelové odstíny světlounce růžové nebo modré. Jaké se nejvíc líbí právě tobě?

Mikina Abercrombie & Fitch: Kde se u nás vzala?

A odkud k tobě tvoje nová Abercombie mikina putuje? Už podle nezaměnitelného designu je jasné, že vítr fouká z Ameriky, kde se značka Abercombie & Fitch stala oprávněně ikonickým brandem. Vyznačuje se vysokou kvalitou oblečení pro ženy i muže a dnes je oblíbená po celém světě. Díky modernímu vzhledu mikin by snad nikoho ani nenapadlo, že byl tento brand založen už v roce 1982. Za tu dobu se mu podařilo vytvořit dostatečně silnou pozici na trhu, kterou se snaží udržet především skrze dodržování svých nároků na kvalitu a poskytování těch nejlepších zákaznických služeb. Do výroby oblečení značka vnáší udržitelnost, aby co nejméně zatěžovala naši planetu. Aktivní je i v charitativní oblasti. Drží se programu na dodržování lidských práv a spolupracuje i s jinými stejně naladěnými značkami z oděvního průmyslu. Programově řeší především dodržování rozumných pracovních podmínek jako je dodržování pracovní doby, nevykořisťování rozvojových zemí nebo práce za minimální platy. Koupí mikiny Abercombie tedy děláš nejen službu svému stylu a pohodlí, ale také víš, že kupuješ oblečení, které přišlo na svět šetrnou cestou.