ADIDAS ORIGINALS
Počet produktů: 469
Sledovat
Filtrovat produkty od značky

adidas Originals – značka pro všechny milovníky klasických kousků

Pokud jste po ikonickém oblečení se známým trojlístkem se třemi pruhy v mládí toužili, značka adidas Originals vás určitě nadchne. Odnož slavné německé značky se zrodila v roce 1997 a její rozmach začal začátkem nového tisíciletí. Pravidelně přichází s moderními verzemi ikonického oblečení. Velká loga, výrazné barevné kombinace a celkové ladění do příjemného, svižného retra, jsou jejím poznávacím znamením. Každý kousek má svůj příběh. Něco, co jej odlišuje. Během své existence značka uvedla řady inspirované těmi nejoblíbenějšími kousky od šedesátých let dál, ale pojatými v duchu současného street stylu. Téměř se nechce věřit, že proslavený trojlístek s pruhy tu s námi je už osmdesát let.

adidas Originals pro muže, ženy i děti

adidas Originals měla od začátku ambice oslovit široké publikum a značka tak má nejen dámskou a pánskou řadu, ale vyrábí i oblečení a obuv pro děti. Samozřejmostí je pak pravidelná aktivita na sociálních sítích, přesně v duchu současných trendů. Příznivce udržitelného rozvoje jistě potěší, že adidas Originals se zařadila mezi zodpovědné výrobce, kteří berou ohled na lidská práva i na šetrnost k životnímu prostředí. Koupí oblečení v adidas Originals online shop tedy přispíváte ke zdravější planetě. Nejedná se už jen o funkční sportovní oblečení, vše je zároveň stylové a sexy. V současnosti si v sortimentu adidas Originals vybere i ten, koho zasáhla módní vlna návratu k 80. a 90. letům.

Celebrity rády oblékají adidas Originals

adidas Originals cílí především na mladou generaci a na lidi, kteří vyznávají aktivní životní styl. Hravý design láká spoustu příznivců i z řad celebrit. Reklamních kampaní se vždy účastní známé tváře. Například Nicki Minaj a Jeremy Scott představili v reklamní kampani na zimní a podzimní modely, které na první pohled upoutaly divokými vzory a zářivou barevností. Katy Perry se zase proslavila fialovou bundičku s velkým logem. Právě Katy Perry ráda obléká adidas Originals i v civilu, mimo světla reflektorů. Ačkoli místo křiklavých barevných kombinací většinou volí decentní černou. Missy Elliott dokonce dva roky spolupracovala přímo na navrhování oblečení. Robbie Williams dostal značku adidas Originals nejen na obal svého alba, ale dokonce i do textu jedné z písní.

Pokud se Ti líbí produkty této značky, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: