Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5


crocs – zázrak z gumy

U značky crocs si každý vybere svou vysněnou obuv. Tato všestranná značka se proslavila výrobou gumových sandálů pro ženy, muže i děti. Dnes se však její sortiment rozrostl o desítky nových stylů a designů. Obuv této značky se pyšní kvalitním zpracováním a vysokým komfortem. Taková bota Tě tlačit nebude! Ačkoli jsou tyto ikonické barevné sandály původně určeny na nošení doma nebo na zahradě, dnes už jsou k vidění i na ulicích. V nabídce crocs lze nalézt všemožné modely - od holínek přes tenisky až po společenskou botu. Ptáš se, proč je tato značka tak úspěšná? Je to jednoduché. Crocs boty jsou na pohled atraktivní a díky jejich lehké elastické konstrukci se skvěle nosí na noze. Dalším plusem je, že jsou stabilní a voděodolné. Bodují však především díky barevnému spektru, ve kterém jsou k dostání. Nejen proto jsou velmi oblíbené u dětí.

ABOUT YOU crocs online shop – jak to všechno celé začalo?

Značka crocs byla založena roku 2002 v Coloradu, USA třemi nadšenci, kteří měli bláznivý sen. Vyrobit funkční plastové boty z pěnové pryskyřice. Boty měly mít v prvé řadě protiskluzovou podrážku, neboť byly speciálně navrženy na lodní sport a rekreaci. A tak se také stalo. Téhož roku byly první modely představeny na veletrhu lodí, kde sklidily velký úspěch a byly vyprodány do posledního páru. A právě tam si zakladatelé uvědomili potenciál této fantastické boty. Z malých amerických butiků se tyto boty postupně dostaly do regálů po celém světě. V roce 2004 si nechala firma patentovat pěnovou pryskyřici a má tak jako jediná licenci na výrobu bot z tohoto materiálu.

crocs – jeden pár Ti nestačí

Tato mezinárodně uznávaná značka obuvi láká především svým širokým sortimentem. V našem online shopu si můžete pohodlně vybrat z nepřeberných variant produktů crocs. Tato značka obuvi se těší mezinárodní pozornost a je rok od roku populárnější. Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější model patří ikonické letní sandály. Tam ale nabídka této značky zdaleka nekončí, specializuje se totiž na celoroční obuv. Jsou u ní tedy k mání také klasické látkové tenisky, kvalitní gumáky do deště nebo lehoučké žabky na pláž. U značky crocs si zkrátka vybere každý to svoje.

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Crocs pro ženy a muže.