Bezkontaktní doručení s ABOUT YOU5

Michael Kors Logo
MICHAEL Michael Kors Logo

Michael Kors – jedna z nejznámějších značek současnosti

Pokud jsi velkým módním fanouškem, tak to jistě není poprvé, co slyšíš jméno Michael Kors. Tento americký módní návrhář založil pod svým jménem v roce 1981 vlastní značku oblečení, která vyrábí oblečení, boty i různé doplňky. Prostě všechno, co můžeš pro svůj outfit potřebovat. Firma je mimo jiné známá pro ikonický design svých kabelek, které jsou jedny z nejpopulárnějších na světě. Značka Michael Kors se od svých začátků rozrostla a po celém světě existuje více než 500 poboček. Sám návrhář Michael Kors dodnes stojí v jejím čele a navrhuje elegantní a inovativní kolekce. Jeho modely si oblíbila už spousta známých osobností jako třeba Taylor Swift, Heidi Klum nebo Michelle Obama. Své nové vlastní úlovky Michael Kors teď najdeš na e-shopu ABOUT YOU.

Vylaď si svůj outfit s nejnovějšími trendy od Michael Kors

Jestli se Ti zamlouvá velmi moderní, elegantní styl, pak se v našem Michael Kors e-shopu určitě musíš zastavit! Ke stylovému outfitu, který už máš na ABOUT YOU jistě vybraný se hodí pořídit si ještě nějaký doplněk. Můžeš si udělat radost třeba luxusními dámskými slunečními brýlemi Michael Kors, které jsou nejen praktické, ale Tvému outfitu dodají právě to doladění, které potřebuje. Výběr je opravdu široký, takže si každá žena bez problému vybere tvar a vzhled brýlí, které jí vyhovují a které na ní vypadají nejlépe. Někdo má radši jednoduchý návrh s tenkými jednobarevnými obroučkami, někdo zase rád experimentuje s výraznými vzorovanými obroučkami nebo i skly. Pro každý vkus se zde zkrátka něco najde. Co mají ale všechny společné, je kvalita a módní aktuálnost, takže budeš vždy vypadat v souladu s posledními trendy.

Na ABOUT YOU zjistíš, v čem je firma Michael Kors tak výjimečná

Své nové sluneční brýle Michael Kors si můžeš krásně sladit se svými šaty, ale i s outfitem s kalhotami. Vždy budou vypadat skvěle a Tvé oči ochrání. Nezapomeň ale, že sluneční brýle jsou skvělým společníkem i mimo léto. Spousta z nás zapomíná, že jsou často nezbytné i v zimním období, například, když vyrazíš s přáteli na hory, kde je často velmi jasno a slunečno. Není žádným překvapením, že si značka Michael Kors získala tolik příznivců po celém světě. Jen málo výrobců má takový cit pro vznešenou eleganci, která se ale dá nosit každý den. Ne každý umí propojit kvalitu s nadčasovým designem. Michael Kors toto všechno ale zvládá bravurně. O tom se můžeš v našem e-shopu přesvědčit teď už i Ty. Tak neváhej a pochlub se se svým úlovkem od světové značky Michael Kors.