Black Weekend: Až do -70 % EXTRA5

Pouze:00hod.00min.00sek
 Popis značky

Pilgrim: Sázka na kvalitu podepřenou krásou

Toužíš obohatit své outfity a osvěžit svůj styl? Jaká existuje lepší možnost, než začít s doplňky? Značka Pilgrim se specializuje přesně na to, aby Tvému vzhledu dodala ten pravý finish, který umí zařídit vhodně vybrané šperky, hodinky či sluneční brýle. A když má něco zdobit, tak se na tom nešetří. Proto Ti Pilgrim e-shop u všech svých produktů nabízí pouze špičkovou kvalitu. Mezi největší přednosti značky Pilgrim se řadí ruční výroba, dánské designy a používání kvalitních a trvanlivých materiálů. Značka, která opravdu přemýšlí nad tím, co Ti chce dát a umí to zrealizovat tím nejlepším možným způsobem. A když se do businessu zapojí srdce, to by bylo, aby se nepovedlo něco výjimečného!

Kde se vzala značka Pilgrim?

Příběh brandu začíná v roce 1983, kdy se dva Dánové – Annemette Markvad and Thomas Adamsen – rozhodli přetavit svou energii ve zlato a začali designovat šperky, které prodávali především na hudebních festivalech. Měli v sobě přirozenou lásku k lidem a žili hudbou. Jejich hodnoty se promítly také do jejich vize vytvořit značku, která by jejich životní hodnoty zobrazovala. Spontaneita, autenticita a intimita vepsaná do kousků z Pilgrim e-shopu Tě přiměje vidět svou krásu v jasných konturách.

Šperky: Nech se ohromit kouzlem šperků z Pilgrim shopu na ABOUT YOU. V nabídce najdeš kvalitní náušnice všech typů, náramky, náhrdelníky, prstýnky, a dokonce i náramky na nohu či celé sety. Šperky neobsahují ani špetku niklu, zato se u nich setkáš s materiály jako je stříbro, zlato, růžové zlato, nebo mix těchto materiálů. Čekáš od svých šperků ještě něco víc? Co vystihne kvalitu lépe, než ruční výroba navržená v Dánsku? Ozdob se šperky z on-line obchodu Pilgrim – kombinuj, vymýšlej, hraj si a vytvoř si svůj originální styl.

Hodinky: Nádherné kousky, které Ti řeknou čas a ještě Tě víc než důstojně ozdobí. Pilgrim on-line má pro Tebe hodinky v elegantním stylu, trendové hodinky i kousky pro bohémy. Hodinky jsou vyráběny za použití japonského elektronického oscilátoru, který je řízen krystalem quartz. Díky využití této technologie spadají pod obchodní označení quartz hodinek. Všechny hodinky vydrží pár kapek vody, ale plavat a potápět se s nimi raději nezkoušej. Vybírat můžeš z krásných a trvanlivých materiálů zlata a stříbra, které zdobí různorodé kousky z Pilgrim e-shopu. Nabídka je poskládána tak, aby se trefila do osobního vkusu každému. Jaký model osloví právě Tebe?

Sluneční brýle: Vedle šperků a hodinek jsou sluneční brýle tím posledním, čím můžeš svůj vzhled vyladit k dokonalosti a přidat mu pořádnou dávku stylu, který oslní na první pohled. Pigrim on-line shop má pro tebe nabídku brýlí, se kterou Tvůj outfit získá tu nejsladší tečku. Vychutnej si různé tvary, velikosti i materiály. Všechny Pilgrim modely jsou vybavené UVA/UVB ochranou, drží certifikaci CE, která prokazuje jejich soulad se zdravotní bezpečností a jejich čočky jsou vybavené UV400. Krásný design je podtržený ruční výrobou, která je u značky zvykem. Užij si barevná skla, designové nožičky a spoustu tradičních i originálních tvarů. Sáhneš po oblíbených pilotkách nebo se odvážíš vydat extravagantní cestou?

Objev 27. 11. 2020 na ABOUT YOU velký Black Friday výprodej. Zde na Tebe čekají skvělé Black Friday nabídky od značky Pilgrim.