Pánské peněženky – praktický společník každého muže

Pánská peněženka je nutností každého chlapa. Vejdou se do ní nejen bankovky a mince, ale i všechny karty, vizitky a fotky nejbližších. Měla by splňovat několik základních kritérií a odpovídat stylu nositele. Každý z nás potřebuje pěknou kvalitní peněženku, mrkni se na naši nabídku a vyber si konečně taky jednu, na kterou se budeš moct spolehnout vždy a všude. Na našem e-shopu najdeš jak malé praktické modely, tak větší kompaktní tašky, které kromě peněženky fungují jako aktovka nebo obal na mobil. Právě kryty na mobil s možností vložit si do nich i kreditní kartu nebo jízdenku na metro se staly hitem letošního roku. Pokud máš rád klasiku, také Ti rádi posloužíme. Pánské peněženky jsou k mání v atraktivních designech a liší se především materiálem, ze kterého jsou zhotoveny. Asi nejoblíbenější variantou jsou kožené pánské peněženky. Peněženky z kůže jsou známé svou kvalitou a dlouhou životností. Když se o peněženku dobře staráš, vydrží Ti skutečně spoustu let. Často stačí kůži pravidelně čistit a leštit včelím voskem, aby si zachovala svou měkkost. Bez správné péče totiž začne časem praskat nebo se drolit, a to rozhodně nechceme. Koženou peněženku u sebe můžeš nosit denně, do práce, ven nebo na cestování, nikde Tě nezklame. Budeš ji mít zkrátka vždy při sobě. Proto je důležité, aby ses na ni mohl spolehnout. Díky pevnému zipu se Ti peněženka nikdy sama neotevře. Některé modely se dokonce zavírají na cvoček. Vyber si, co Ti vyhovuje více. Pánské peněženky disponují řadou kapsiček, které mají svou funkci. Klasickým modelem jsou skládané peněženky menšího formátu, které se krásně vejdou do kapsy u kalhot či kabátu nebo do přihrádky v byznys aktovce. Některé modely jsou ale větších rozměrů a vejde se Ti do nich tak i víc věcí včetně mobilního telefonu. Nech se unést atraktivními koženými modely z našeho e-shopu a brouzdej nabídkou našich pánských peněženek. Určitě si u nás vybereš.

Pánské peněženky – kožené i látkové

Na našem e-shopu ABOUT YOU narazíš na obrovský výběr stylových pánských peněženek. Kromě kožených modelů jsou tu k mání i látkové pánské peněženky v barevných designech. Takové peněženky jsou k dostání jak v jednobarevných designech, tak unikátních vzorech. Co říkáš na maskáč nebo proužky? A co teprve, když peněženku zdobí logo Tvého oblíbeného labelu nebo dokonce přídavný řetízek, který si můžeš připnout ke kalhotám? Vše pro Tvou bezpečnost a ochranu před kapsáři! V tak velké nabídce není lehké si vybrat, ale jakmile narazíš na model, co Ti učaruje, nebudeš chtít se ho za nic na světě vzdát. Pamatuj, že poštovné je zdarma.

Stylové pánské peněženky od ABOUT YOU

Vedle luxusních kožených modelů Ti tedy nabízíme i barevné látkové pánské peněženky ve sportovním designu. Značky jako DIESEL nebo BOSS se postarají o to, aby Tě den co den doprovázela pořádná kvalitní peněženka. Mimo jiné u nás najdeš pánské peněženky Tommy Hilfiger, v nabídce nechybí ale ani pánské peněženky Calvin Klein. U každého produktu najdeš po rozkliknutí více fotek peněženky včetně pohledu dovnitř. Máš tak jistotu, že víš, co kupuješ.