Dřeváky pro ženy58

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Dřeváky

Objev další produkty z kategorie Pantofle

Dřeváky – pohodlná domácí obuv

Jsi zastánce pohodlí a doma nosíš zásadně dřeváky? Jedeme v tom s Tebou. Nohy v teple jsou prostě základ. Nejen proto jsou uzavřené domácí pantofle a dřeváky vyhledávanou záležitostí. Je jedno jestli máš spadeno na klasické dřevěné pantofle nebo Tě lákají gumové varianty, v ABOUT YOU Tě nezklameme. Pořádné domácí dřeváky upotřebíš po celém bytě včetně terasy nebo zahrady. Konec chůze po studené podlaze! Pořiď si stylové dřeváčky a my Ti garantujeme, že už je nikdy nebudeš chtít sundat z nohy. Uzavřené dřevěné pantofle jsou z části plstěné, takže krásně udrží teplo. Zároveň v nich ale nohy dostatečně dýchají. Na výrobu dřeváků se specializuje značka BIRKENSTOCK, která se v posledních letech těší velké popularitě u všech věkových kategorií. Tento druh pantoflí je k mání ve spoustě barvách, přírodní odstíny střídají metalické tóny. Každý si tedy nakonec vybere to své. Chceš aby Ti dřeváčky ladily k pyžamu nebo domácímu oděvu? V tom nevidíme problém. Designů je v nabídce skutečně nepřeberné množství. Alternativou k oldschool dřevákům jsou gumové nebo plastové pantofle od firmy Crocs které se skvěle nosí jak doma, tak venku. Jejich výhodou je to, že jsou omyvatelné a velmi odolné. Jsi odvážná módní královna? Pak si obuj dřeváky k vintage outfitu v podobě dlouhého kardiganu a culottes a vyraž mezi lidi. Všichni Tě budou obdivovat.

Dámské dřeváky – ze dřeva nebo gumy?

Pokud Ti záleží na tom, jak vypadáš i v domácím prostředí, jsou pro Tebe dřeváky naprostou nutností. Tyhle trendy boty jsou hvězdami mezi pantoflemi. Na noze vypadají elegantně a už na první pohled je vidět jejich vysoká kvalita a propracované detaily. Funkčnost a estetický vzhled v jednom. Gumové dřeváky mají často dodatečný pásek kolem paty, který drží nohu na svém místě. V takových botách můžeš s klidem vyrazit ven a strávit příjemné odpoledne s rodinou na pikniku. Navíc jsou k mání v pestrobarevných designech, které Tě budou bavit. Ať už se rozhodneš pro dřeváčky ze dřeva nebo jejich variantu z gumy, s domácími pantoflemi z našeho e-shopu budeš šťastná jako blecha. Vyber si několik modelů a za pár dní Ti zásilka přijde domů. Pokud Ti boty nesedí, nabízíme bezplatné vrácení zboží ve lhůtě 100 dní.

Značkové dřeváky na ABOUT YOU

Nákup u nás je rychlý a snadný a zvládne ho každý. Líbí se Ti nějaký model a zajímají Tě k němu bližší informace? Stačí si rozkliknout jeho detail a podívat se na jednotlivé fotky. U každého páru bot najdeš přesné evropské rozměry stélky, abys věděl, která velikost je pro Tebe nejvhodnější. Dřeváky na ven i na doma se Ti budou hodit a přesvědčí Tě svou kvalitou a top vzhledem. Mrkni se na naši nabídku a nakupuj domácí boty pro sebe i své blízké. Značky jako RIEKER nebo heine už čekají.