Čepice & klobouky pro ženy8

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Čepice & klobouky

Objev další produkty z kategorie Čepice & klobouky

Zlatý písek v doprovodu Levi's čepice

Nemyslíš si, že je právě čas doplnit svůj šatník, a to především podzimní a zimní kolekci? Udělej to třeba už dnes s ABOUT YOU a výběrem kloboučků a čepic pro ženy. Objev třeba úžasně trendy Levi's čepice. Huňaté kousky Tě krásně zahřejí v chladnějších měsících a dodají Tvému outfitu dotek rebelie, ať už je vezmeš k dlouhému svetru nebo jimi doplníš koženého křiváka. Kšiltovky si pak užiješ po celý rok, třeba i v létě u vody nebo na podzimní vyjížďce v parku na skejtu. Naše dámské Levi's čepice a kšiltovky se perfektně hodí ke každému casual oblečení a od hlavy až k patě Ti dodávají novou vrstvu stylu a individuality. Čepice Levi's jsou proměnlivé, takže padnou skvěle ke každému stylu. Klasický outfit vyčaruješ, když si kšiltovku vezmeš k džínám a tričku. Nikde ale není psáno, že s ní nemůžeš doprovodit třeba sportovní šaty! V létě se vrhni na jeden z barevných látkových klobouků a přiveď s nimi zlatý písek a modrou oblohu přímo do své skříně!

Jedinečné čepice Levi's – navěky s Tebou

Džíny Levi's zná asi úplně každý, ale už jsi měla tu čest a nasadila sis Levi's čepice a klobouky? Značka pochází z kalifornského San Francisca, kde začal Levi Strauss v roce 1853 vyrábět své první džíny. Od té doby tyhle kalhoty doslova obletěly celý svět a staly se hitem! Firma postupně začala vyrábět i mikiny, trička, boty a taky třeba čepice Levi's. Jedny z prvních zachovalých “Levisek” se na burze vydražily za závratnou cenu přes 300 milionů amerických dolarů. Tak vybírej pečlivě, protože zrovna Tvoje nová Levi's čepice, může mít třeba za pár let u sběratelů velkou hodnotu. Ať už to bude v budoucnu jakkoliv, jedno je jisté: Levi's je značka, do které se vyplatí investovat! Může za to hlavně kvalitní materiál oděvů, který Ti vydrží roky, když se k němu budeš chovat hezky, aniž by se trhal či páral.

Čepice Levi's z ABOUT YOU – vybavení na celý rok

Dámské kloubouky a čepice Levi's Ti přinášejí spoustu důvodů k oslavě slunečných dnů po celý rok! Špatná období hoď za hlavu a chraň se v horku před úpalem pomocí stylové dámské kšiltovky. ABOUT YOU má pro Tebe skvělý výběr, který zahrnuje také rozmanité zimní čepice Levi's, které si zkrátka zamiluješ. Jedná se například o roztomilé dámské čepice s bambulkou nebo ultra módní kousky se štítkem značky na čele. Nakup v neutrálních tónech a nesundáš je z hlavy po celý rok! Prohlédni si také další modely a ulov si ty nejlepší kousky podle svého vkusu. Od zimních čepic, které Tě ozdobí v baru u sjezdovky, přes trendy kšiltovky v různých barvách a zpracováních až po pestré klobouky, které se hodí třeba na sluneční rozpálenou pláž nebo na několikahodinové chození po památkách v rozpáleném městě. Plánování je už na Tobě.