Stylové pánské tašky přes rameno

Kdo říká, že tašky přes rameno nosí pouze ženy? I pánové přeci potřebují kompaktní tašku, do které se vejdou každodenní potřeby. Pánské tašky přes rameno jsou skvělou alternativou ke klasickým batohům, které občas působí příliš sportovně a neodpovídají stylu nositele. Pánské tašky s ramenním popruhem dělíme dle příležitosti, kam je vezmeš. K mání jsou v malých, středních i velkých velikostech, takže se nemusíš bát, že by si u nás nenašel, co hledáš. Asi nejmenším modelem pánských tašek jsou oldschool ledvinky, do kterých se Ti vejde mobil, klíče a pánská peněženka. Ideální taška na běhání! Dá se nosit nejen připnutá kolem pasu, ale i přes rameno nebo křížem přes tělo. Na našem e-shopu ABOUT YOU máme obrovskou nabídku pánských tašek přes rameno na denní nošení, sport nebo cestování. Rádi Ti jednotlivé modely blíže představíme.

Pánské tašky přes rameno - na sport i volný čas

Na každou příležitost jiná taška. Tak by tomu mělo být i v pánském šatníku. A že u nás narazíš na velkou spoustu tašek přes rameno! Kromě praktické ledvinky u nás najdeš i další pánské tašky přes rameno, které upotřebíš především na pracovní pochůzky a meetingy. Patří mezi ně i kožené brašny a aktovky, které doplní jakýkoli byznys outfit a do kterých se vejde vše, co potřebuješ. Tyto pánské tašky mají pevný ramenní popruh, takže i když budou plné papírů a dokumentů, budeš se na ně moci spolehnout. Většina modelů disponuje vnitřními přihrádkami a kapsičkami, které se postarají o uspořádání Tvých potřeb. Jak praktické! Tyto pánské tašky přes rameno vypadají velmi stylově nejen k obleku, ale i hipster outfitu v podobě svetru a chino kalhot. Do této kategorie spadají mimo jiné i tašky na laptop, které jsou určeny pro všechny studenty a vytížené muže. Kromě přenosného počítače pojmou i další nezbytnosti. Dají se nosit jak přes rameno, tak v ruce nebo křížem přes tělo. Záleží jen na Tobě, co Ti víc vyhovuje. Jejich ramenní popruh se dá kdykoli odepnout. Pro milovníky posilovny a zdravého životního stylu jsou zase nepostradatelné sportovní tašky přes rameno, do kterých se Ti vejde vše potřebné jako ručník, pití, úbor a obuv. Sportovní pánské tašky přes rameno jsou víceúčelové a díky jejich velké kapacitě se dají využít i jako cestovní tašky. Nezáleží tedy na tom, jestli se chystáš do fitka nebo na víkend v přírodě, tyto sportovní tašky Tě nezklamou za žádných okolností. Na ABOUT YOU narazíš na pánské tašky přes rameno v různých designech a velikostech. Všechny tašky jsou vyrobeny z pevného materiálu, který udrží Tvé věci v bezpečí. Vybíráš tašky z kůže? Pak dbej na jejich správnou péči. Jedině tak Ti vydrží co nejdéle. Mrkni se na naši bohatou nabídku a nakupuj pánské tašky přes rameno ještě dnes.

Pánské tašky přes rameno na ABOUT YOU

Zatímco byznys tašky bys měl vybírat v neutrálních tmavých barvách, u sportovních tašek je tomu naopak – platí, že čím barevnější, tím lepší. Ať už máš zájem o koženou nebo polyesterovou tašku přes rameno s nepromokavým povrchem, u nás si vybereš. Čeká Tě také samozřejmě výběr z několika předních značek, objev např. pánské tašky přes rameno Tommy Hilfiger.