Pánská košile: evergreen pánské módy

V módním světě existuje několik vůdčích druhů oblečení, které určují trendy a které rozhodně nemohou v žádném šatníku chybět. V pánské módě je takovým základním módním prvkem právě košile - zásadní oděv každého dobře zásobeného šatníku. Protože bez ohledu na to, chcete-li zrovna působit jako úspěšný mladý obchodník nebo jako uvolněný vyznavač streetové módy, košile je v každé oblasti módním evergreenem, který můžete úspěšně začlenit do image kterékoli z vašich každodenních aktivit. Typickým znakem košil je knoflíková léga táhnoucí se odshora dolů. Někdy bývá zcela splývavá, jindy vytváří pomocí barevných nuancí kontrastní efekty. S košilí můžete pomocí drobných variací docílit velice trendy efektů. Můžete ji nosit například lehce rozepnutou v kombinaci s tričkem, nebo ji dopnutou zkombinovat s elegantním pulovrem do véčka, s pohodlným kardiganem nebo elegantním sakem. Košile s knoflíkovou légou existují poměrně dlouho a světlo světa spatřily před ještě takovými vynálezy jako jsou pulovry nebo svetry, které se přetahují přes hlavu. Jak čas plynul, košile se vyvinuly do mnoha forem. Dnes máme košile pro každou příležitost. Variací je tolik, že dokáží uspokojit i vkus největších individualistů. U nás v ABOUT YOU je všechny najdete. Naše kolekce jsme postavili na modelech renomovaných značek, objednávat můžete modely v mnoha variacích, barvách i stylech.

Rozmanitosti materiálů a forem pánských košil

Košile můžeme rozdělit v podstatě do dvou hlavních kategorií. Máme volnější (zvýrazňující postavu nebo zcela volné) pro volný čas a na straně druhé pak seriózní a suveréní jednoduché business košile. Kategorií existuje přirozeně mnohem více. Například džínové pánské košile, košile s krátkým rukávem nebo kostkované košile pro muže, ale i tak se všechny z nich dají vždy zařadit buď do jedné nebo do druhé z výše zmíněných základních kategorií. Co se materiálů týče, i tady je výběr široký. Denimové modely - jak napovídá název, jsou vyrobené z džínoviny - jsou padnoucí a stejně tak i komfortní. Výborně se hodí pro nošení ve volném čase. Většina formálních košil, ale i kostkovaných modelů je z bavlny nebo směsi bavlny a elastanu, která oděvu dodává větší pohybovou volnost. Bavlna je velmi oblíbený materiál především proto, že je prodyšná a příjemná při kontaktu s kůží. Značky pánských oděvů jako JACK & JONES nebo Bruno Banani přesně vědí, do jaké košile obléknout muže, který chce jít s dobou.

Pánské košile přesně podle vašeho gusta

Díky dostupnému množství střihů a forem si každý trend-udávající muž snadno vybere tu správnou padnoucí košili. Chcete se zalíbit a zvýraznit svoji postavu? Pak volte košile slim fit. Jste pohodlný, uvolněný? Pak je jasnou volbou košile comfort fit. V rozsáhlém sortimentu ABOUT YOU najdete produkty přesně podle vašeho gusta. A najdete u nás také stylové evergreeny mezi módními doplňky, kterými svůj košilový outfit perfektně podtrhnete.

Pokud se Ti líbí produkty této kategorie, mohly by Tě zajímat i následující odkazy: