Doručení 2-7 prac. dnů. % přechodné bundy %5

EXTRA25Aktivovat slevový kód
Pouze:00hod.00min.00sek
Espadrilky pro ženy15

Byly zobrazeny všechny produtky z kategorie Espadrilky

Objev další produkty z kategorie Espadrilky

Toms espadrilky: Když se dobrá myšlenka manifestuje dobrou módou

Zamilovala sis dámské espadrilky? U značky Toms tvoří tenhle druh obuvi jejich vlajkovou loď, která odstartovala neziskové hnutí s globálním dosahem One for One. Podle tohoto konceptu putuje za každý zakoupený pár bot další pár do oblastí, kde je lidé potřebují a sami si je nemohou dovolit. Firemní filozofie značky Toms se totiž opírá o pomáhání druhým. Každým nákupem espadrilek Toms podpoříš ty méně šťastnější obyvatele naší planety z rozvojových zemí, kterým se na nákup vlastní obuvi nedostává finančních prostředků. Boty Toms byly založeny na základě inspirace argentinskou kulturou, která dýchá z každého kousku této značky. A kde se vůbec vzalo označení espadrilky? Slovo je odvozeninou ze španělského označení pro tento typ nazouvacích bot – espadrilles. Vnes do svého botníku závan Jižní Ameriky a objev v sobě nespoutaného a kreativního ducha s espadrilkami Toms!

Toms espadrilky: Jedinečný design

Čím jsou espadrilky specifické? V klasickém provedení mají provazovou splétanou podrážku, plátěný povrch a kulatou špičku. Různé modely espadrilek Toms se ale mohou mírně lišit. Některé klasickou podrážku nahradily praktičtější gumou, která se snadno udržuje čistá. Jedno mají ale všechny společné: jsou okouzlující, stylové a rozzáří tvůj den svými veselými barvami a hravými motivy. Espadrilky Toms najdeš v naší nabídce na ABOUT YOU v pastelových, zářivých i tlumených neutrálních barvách jako je černá, bílá nebo béžová. Typické je také používání různých materiálů. Nenech se zmást, že se jedná jen o boty na procházku do města. Toms espadrilky kombinují plátno, pytlovinu, semiš, ale i vlnu nebo kůži. Podle typu zvoleného materiálu se odvíjí i situace, kam je můžeš vzít. Krásně se budou vyjímat třeba i na pláži. Už sis vybrala ty svoje? Pošleme ti je bez poštovného už do 3 dnů!

Jak nosit Toms espadrilky?

Konečně ti domů dorazily espadrilky Toms a nemůžeš se už dočkat, až je vytáhneš ven? S espadrilkami si užiješ zábavu ve městě i na dovolené. Jsou skvělé na každodenní nošení a doplní bezpočet outfitů. V jakých kombinacích vypadají nejlépe? S úzkými kalhotami končícími těsně nad kotníky krásně vyniknou, ať už se jedná o legíny nebo džíny. Skvěle se hodí i k šortkám z nejrůznějších materiálů. Espadrilky Toms mají tu výhodu, že je můžeš bez obav nosit i k sukni nebo šatům. Jedná se tedy o pohodlnou alternativu bot na podpatku. Varianty s lesklým povrchem nebo zdobnější či kožené si můžeš dovolit vzít i ke společenským koktejlkám třeba na žhavou letní party u bazénu. Pestrost a různorodost je totiž jejich druhé jméno, a tak vždy zaručeně najdeš model, který se hodí právě tam, kam míříš.