Až do -40 % EXTRA na Premium5

Pouze:00hod.00min.00sek
Jednodílné plavky344

V jednodílných plavkách: na scéně a sexy

Vhodné jednodílné plavky upoutají pozornost na Tvé ženské křivky a zakryjí malé nedostatky. ABOUT YOU nabízí rozmanitý sortiment plavkové módy, ať už jde o jednodílné plavky s kosticemi, bez ramínek nebo o šatové plavky. Díky fantastickému designu a úžasným barvám zatočí Tvé extravagantní jednodílné plavky hlavu snad každému pozorovateli. Třeba klasika v kombinaci s obzvlášť pestrými barvami. Zejména zářivá růžová nebo tyrkysová vypadá perfektně na opáleném těle a skvěle se hodí na léto. Naopak decentnější modely v černé barvě nebo s puntíky ve stylu padesátých let můžeš nosit celý rok a na dovolené budou vypadat stejně tak dobře jako na krytém koupališti. Tip: najdi plavky, které podtrhnou Tvé ženské přednosti. Ženy s výraznějšími křivkami by měly sáhnout po jednodílných stahovacích plavkách. Tyto speciální plavky upozorní na Tvůj pas a schovají širší boky, než bys řekla švec. Naopak ženy, které radši ukážou svoje záda, by si měly prohlédnout jednodílné plavky s výstřihem na zádech.

Objev své jednodílné plavky na ABOUT YOU

Už při prvním pohledu na sortiment ABOUT YOU zjistíš, že jednodílné plavky můžeš pojmout jako bikiny. Jednotlivé modely jsou zároveň malá umělecká díla: sladké volánky, dech beroucí vzory a perfektní střih se postarají o to, aby ses cítila ve svém outfitu skvěle a vzbudila pozornost na pláži. Jednodílné plavky sluší opravdu každé dámě zcela nezávisle na věku – perfektnější Tvá ženská silueta už ani nemůže být. Stylisti ABOUT YOU radí všem fashion milovnicím a moderním ženám: Doplň své jednodílné plavky kloboukem a elegantními brýlemi. Ve městě je můžeš snadno zakrýt svým oděvem anebo nechat čouhat malé sexy výstřihy. Moderněji a stylověji se už nemůžeš před sluníčkem ochránit. Tvůj úspěch je jistý.

Na pláž trendy a moderně? Jak jinak než v jednodílných plavkách

Jednodílné plavky, ve kterých budeš působit svůdně, sportovně a moderně se postarají o to, že si budeš mít na pláži vždy s kým popovídat. Tento druh plavek byl dlouho odmítán kvůli údajně nudné image. Ale v této nové sezóně je všechno jinak! A proto nesmí tyto plavky chybět v šatníku žádné ženy. Už dávno je začaly nosit světové i o něco méně známé celebrity. Avšak teď jsi na řadě Ty! Čekají na Tebe úžasné jednodílné plavky od top značek jako LASCANA, Sunseeker nebo Bench. Díky pestrému sortimentu v e-shopu ABOUT YOU najdeš určitě ty pravé jednodílné plavky, které Ti skvěle padnou.